Oblíbená dabérka a herečka Ivana Korolová, dostala nevšední úkol. Jak ho zvládla?

Nejen dětmi, ale i dospělými je herečka a především skvělá dabérka Ivana Korolová, oblíbená. Není divu. Kdo si v posledních deseti letech alespoň na chvíli pustil nějaký animovaný seriál či celovečerní film, měl takřka zaručenou jistotu, že v něm malebný, pro fantazijní postavičky jako stvořený hlas Ivany Korolové určitě v nějaké roličce uslyší.

V poslední době se však sympatická herečka, která je mj. nadaná i hudebně a pěvecky, musela popasovat s velmi náročným úkolem, a zvládla jej přitom na jedničku. Po zesnulé loutkoherečce, zpěvačce, dabérce a ředitelce Divadla Spejbla a Hurvínka Heleně Štáchové, získala v dabingovém studiu před nedávnem i jednu z hlavních postav oblíbeného amerického seriálu Simpsonovi – Lízu Simpson.

Na postavičku, která více, jak deset let promlouvala k řadě, dnes už dospělých dětí, hlasem Štáchové, se tudíž někteří s ohlášením nové dabérky Korolové, koukali spíše skepticky. Že je Ivana už teď, v mladém věku „mistryní dabingu“, jim však předvedla záhy, a aktuálně je s Ivaniným hlasovým výkonem v roli Lízy naprostá většina lidí spokojená. Ostatně, sama Ivana se na instagramovém účtu mnohokrát svěřila, že dabing není jen její prací, ale současně i koníčkem, ba přímo „druhým domovem“.

Milou fotografii se sluchátky na uších proto zveřejnila i před nedávnem, a získala kladné ohlasy. Přičemž, pár lidí se jí zeptalo i ohledně Simpsonových, zda se připravují další díly. Na to herečka souhlasně odpověděla: „ Anoooo!“ Kompletní příspěvek z dabingového studia pak hlas Musy z Winx club nebo Poppy z filmu Trolls, pak okomentovala takto: „Můj druhý domov.“

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYo8d1mMPJx/

Autor: Michaela Sykorová
zavřít reklamu