Monika Absolonová slavila půlkulatiny. Co si zpěvačka přála?

Dvacáté sedmé září má ve svém rodném listě jako datum narození zapsáno hned několik známých českých tváří. K těm nejslavnějším patří zpěvák skupiny Lucie David Koller, herečka Ivana Chýlková a zpěvačka Monika Absolonová. Ta navíc letos slavila půlkulaté jubileum.

Rok plný změn

Pro Moniku byl letošní rok plný poměrně zásadních změn. Tou nejvýraznější byl rozchod s partnerem a otcem Moničiných synů Tomášem Hornou. Šokované veřejnosti navíc zpěvačka tuto informaci sdělila na prvního máje, který je považovaný za svátek lásky a zamilovaných. S bývalým hokejistou Monika strávila sedm let. Seznámili se v roce 2014, v době, kdy byl Tomáš ještě ženatý. Oba ale setkání pokládali za natolik osudové, že za několik málo týdnů již tvořili oficiálně pár. Tomáš tehdy opustil nejen svou manželku, ale i malou dceru.

O rok později se zamilované dvojici narodil první syn Tadeáš. V roce 2016 se Monika s Tomášem dokonce zasnoubili. Svatba sice nakonec na řadu nepřišla, ale za další dva roky se těšili z dalšího syna Matouše. Zpěvačka sice nikdy konkrétní důvody rozchodu nesdělila, ale brzy začaly na povrch vyplouvat nejrůznější informace ohledně dluhů hokejisty a podobně.

Do budoucna zdraví, štěstí, lásku i pravdu

Kromě svých dvou synů a rodinného čtyřnohého miláčka Jonáše se Monika poslední dobou mohla naštěstí zase začít věnovat i své kariéře a vystoupením. V létě vystoupila s několika koncerty a účinkuje také ve slavném muzikálu Funny girl. V neposlední řadě se se svými fanoušky na sociálních sítích stále  sdílí nejrůznější recepty, neboť jedním z jejích největších koníčků je vaření. Na své narozeniny na Instagramu zveřejnila poměrně rozsáhlý komentář, ve kterém se se svými příznivci vážně i nevážně podělila o své současné pocity i přání. Monice pak následně vše nejlepší přáli nejen její obdivovatelé, ale také řada kolegů z umělecké branže, například Michaela Kuklová, Markéta Hrubešová či Iva Kubelková.

Zdroj: Instagram/monika_absolonova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu