Moderátorka Daniela Písařovicová má za sebou úspěšnou premiéru v nové práci!

Daniela Písařovicová dlouhé roky patřila mezi hlavní zpravodajské hvězdy České televize. Když se ke konci loňského roku rozhodla odejít, mnohé to velmi překvapilo. Hned se začalo spekulovat o tom, kam oblíbená moderátorka zamíří. Daniela tak musela s pravdou ven dříve, než chtěla. Po novém roce tak prozradila, že po čtyřměsíčním volnu, které po psychické i fyzické stránce potřebuje, zamíří do internetové televize DVTV. Před týdnem si tak zde odbyla svou premiéru.

Profesionálně odvedený rozhovor

Modelářka se v nové roli poprvé představila třetího května v rozhovoru s ministrem vnitra Janem Hamáčkem. Daniela Písařovicová rozhovory, nejen s politiky, umí. Za svůj výkon v prvním rozhovoru v nové práci si tak zasloužila mnoho pozitivních ohlasů od svých příznivců na sociálních sítích. Fanoušci oceňovali především její hbitost, s jakou reagovala na ministrovy odpovědi, i to, že se nebála pokládat nepříjemné otázky.

Obavy se nenaplnily

Rozhodně se tedy nestalo to, čeho se moderátorka obávala v jednom z videí, ve kterém ji noví kolegové představovali jako novou posilu jejich týmu. Ve videu totiž Daniela vyslovila obavu, aby jim to nepokazila. V následujících dnech pak Daniela Písařovicová stihla již řadu dalších rozhovorů, například s předsedkyní TOP 09 Markétou Pekárkovou Adamovou, investigativním novinářem Jankem Kroupou, herečkou Terezou Těžkou, která se nedávno představila v dokumentárním snímku V síti, či fotografem Tomášem Třeštíkem.

Ve službách DVTV

V DVTV jsou navíc Danielinými kolegy Martin Veselovský a Daniela Drtinová, ostřílení zpravodajové, se kterými Daniela v minulosti působila právě v České televizi. Věděla tak velmi dobře, jaká práce ji čeká a co se od ní bude očekávat. Jak uvedla, o odchodu z České televize uvažovala přibližně rok a nabídka z DVTV nebyla důvodem, proč se rozhodla odejít. Pouze přišla v době, kdy sama již nějaký čas přemýšlela, jak a kam se profesně posunout. Kromě moderování Událostí a Událostí komentářů na sebe Daniela Písařovicová před třemi lety upozornila i v souvislosti se svou úspěšnou účastí v taneční soutěži StarDance.

Zdroj: Instagram/ danielapisarovicova, dvtv.cz

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu