Mahulena Bočanová otevřela více než po roce své divadelní texty. Co ke svému překvapení zjistila?

Vypadá to, že ohledně pandemie koronaviru se konečně začíná pomalu blýskat na lepší časy, a postupně tak dochází k tolik očekávanému uvolnění restrikcí. Vzhledem k tomu, že koronavirus a následná opatření zasáhly téměř všechny oblasti, je nadšení velké. Na uvolnění restrikcí se tak velmi těší například umělci, kteří už více než rok nemohou divákům předvádět svá vystoupení v divadlech či koncertních sálech. Herečka Mahulena Bočanová ale po počátečním nadšení zjistila jen menší problém. Zapomněla totiž všechny texty.

Ach, ta paměť

Na svém instagramovém profilu herečka zveřejnila snímek, na kterém je poměrně vysoká kupa nejrůznějších sešitů. Jak se dozvídáme z komentáře, jedná se o sešity, které obsahují texty divadelních rolí, ve kterých bychom od června mohli Mahulenu opět vídat. Herečka upřímně ale zároveň trochu zděšeně přiznala, že když se do textů po mnohaměsíční pauze začetla, překvapeně zjistila, že si téměř nic nepamatuje. Přitom ještě nedávno jí otázky fanoušků či novinářů ohledně toho, jak to herci dělají, že si pamatují tolik různých textů, připadaly naprosto směšné.

Začátky budou těžké

Jak ale zjistila, zas tak směšné otázky to nebyly. Věc, kterou až doteď pokládala tak nějak za samozřejmou, totiž samozřejmá rozhodně není. Mahulena se svěřila, že při čtení některých textů má dokonce dojem, jako kdyby je viděla zcela poprvé. Čeká ji tak v následujících týdnech mnoho práce. Svůj příspěvek pak zakončila vtipným přáním, že doufá, že za měsíc budou diváci nejen neinfekční, ale především shovívaví. Mahulenin příspěvek začali brzy komentovat mnozí kolegové, například Martin Zounar či Pavla Vitásková, kteří se svěřili s tím, že i oni mají podobné pocity. To Daniela Šinkorová přiznala, že ze strachu texty ještě raději ani nevyndala. Diváci ale umělcům jistě případné chybičky odpustí.

Zdroj: Instagram/mahulena_bocanova_official

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu