Leona Machálková ukázala sestru. Proč se vídají jen párkrát do roka?

Zpěvačka Leona Machálková je na sociálních sítích poměrně aktivní. Publikuje převážně příspěvky, které souvisejí s její prací, ale čas od času se podělí i o informace ze svého soukromí. Přesně to se stalo před několika málo dny, kdy se fanouškům pochlubila společným snímkem se svou sestrou.

Zpěvačka se vyzná nejen v hudbě, ale také v pivu

Na svém instagramovém profilu zveřejnila fotografii, na které si společně se sestrou pochutnává na točeném pivu. Ke snímku poté přidala stručný komentář: „Leona & Adéla = sestry. Mlíko po bradě nám už dávno neteče, ale s chutí jsme si daly jedno čepované v oblíbené hospůdce, no vlastně dvě.“

Zatímco někteří fanoušci žasli především nad množstvím pěny v půllitru, jiní byli překvapeni skutečností, že Leona má sestru. Název i nevšední vzhled piva zpěvačka následně vysvětlila v reakcích na komentáře fanoušků, neboť „mlíko“ je jeden ze specifických způsobů čepování piva. Natočené pivo obsahuje velké množství pěny, a svým vzhledem tak na první pohled připomíná mléko.

Ze sestry se stala Italka

Pokud jde o Leoninu sestru, důvod, proč o její existenci vědí jen zpěvaččini skalní fanoušci, je jednoduchý. Adéla již mnoho let žije v Itálii, a do Čech tak jezdí jen několikrát ročně na návštěvu. Při pohledu na společnou fotografii by téměř nikdo neřekl, že obě sestry dělí poměrně velký věkový rozdíl. Adéla se narodila, když bylo Leoně třináct.

Zatímco Leona se od mládí věnovala hudbě, její mladší sestra několik let působila jako modelka. Modeling ji zavedl do Itálie, kde později potkala svého manžela. Společně s jejich třemi dětmi dnes spokojeně žijí v Kalábrii.

Překvapivě nejde o jediné spojení, které zpěvačka s touto jihoevropskou zemí má. Její syn Artur, jehož otcem byl slavný architekt a designér Bořek Šípek, totiž studuje interiérový design na univerzitě v Miláně.

Zdroj: Instagram/leonamachalkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu