Jaké jsou výhody kontaktních čoček Bausch&Lomb a proč si je vybrat?

Při výběru kontaktních čoček se zaměřujeme na celou řadu parametrů, které musí splnit jisté limity, aby bylo nošení čoček pohodlné po celý den, nedocházelo při jejich nošení k podráždění očí nebo vzniku syndromu suchého oka.

Kontaktní čočky společnosti Bausch&Lomb

Společnost Bausch&Lomb je jedna z nejznámějších farmaceutických společností světa, která poskytuje svým zákazníkům přípravky pečující o zdraví. Neodmyslitelně mezi ně patří také kontaktní čočky a roztoky pro jejich ošetření. Společnost se také zabývá výrobou nitroočních čoček a léčivých přípravků, které jsou používány v oční chirurgii.

Nabídka kontaktních čoček je velmi široká. Mezi nejznámější kontaktní čočky patří značky jako PureVision, SofLens, Ultra a mnoho dalších. Pro následnou péči o kontaktní čočky nabízíme dezinfekční a čistící roztoky Biotrue, Renu, EasySept a Boston.

Kontaktní čočky PureVision

Silikon-hydrogelové čočky PureVision zajišťují maximální pohodlí a kvalitu viděného obrazu. Při jejich výrobě byl použit inovační opticky projekt, a proto je zajištěno ideální vidění i za snížených světelných podmínek. Tuto vlastnost vnímají především profesionální řidiči, kteří se často setkávají se změnami počasí a světla. K neopomenutelným výhodám těchto čoček patří tzv. sférická aberace. Tento přírodní jev, který je spjat s anatomií oka, ovlivňuje vidění. Díky sférické aberaci nedochází k rozostření viděného objektu při tzv. hallo efektu, který vzniká pohledem do protijedoucích reflektorů.

PureVision obsahují patentovanou látku AerGel, díky které je zajištěna zvýšená propustnost kyslíku a velmi vysoká hydratace po celou dobu jejich nošení. Povrch čoček Performa poskytuje maximální ochranu před usazováním bílkovinných depozit a nečistot, díky tomu je zaručen celodenní komfort a bezpečné používání čoček. Kontaktní čočky PureVision jsou vhodné pro pacienty s krátkozrakostí i dalekozrakostí, ale také pro astigmatiky nebo presbyopií (vetchozrakostí). Z široké nabídky kontaktních čoček PureVision si vybere opravdu každý.

Kontaktní čočky SofLens

Celodenní komfort nošení je to, co můžete očekávat od kontaktních čoček SofLens. Tyto kontaktní čočky jsou vhodné na denní nošení. Inovativní konstrukce a hydrogelový materiál zajišťují dokonalou přilnavost a přizpůsobení tvaru oka. Materiál je také velmi odolný vůči usazování nečistot na povrchu čoček.

Díky vlastnostem kontaktních čoček SofLens dochází k perfektnímu vidění i za nepříznivých světelných podmínek. Hydrogel zajišťuje optimální hydrataci a celodenní pohodlí. Konstrukce těchto čoček je jednou z nejtenčích na trhu, a proto velmi dobře propouští kyslík k vašim očím a skvěle je osvěžuje. Kontaktní čočky doporučujeme především nositelům, kteří si potrpí na vysoký komfort nošení. Vhodné jsou pro astigmatiky, pacienty s presbyopií nebo pro osoby s krátkozrakostí či dalekozrakostí.

Kontaktní čočky ULTRA

Kontaktní čočky ULTRA jsou vyrobeny s technologií MoistureSeal. Ta zabraňuje vysychání čoček, při sníženém mrkání. Tyto čočky jsou velmi oblíbené mezi lidmi, kteří často pracují u monitorů počítačů, výrobních strojů a dalších zdrojů modrého světla. Čočky jsou zvlhčeny na 95%, což je v porovnání s konkurencí až 4x více. Díky tomu je hydratace zajištěna až na dobu 16 hodin. Díky hydrataci nedochází k vysychání očí, jejich únavě a podráždění při sledování digitálních zařízení.

Tenká konstrukce kontaktních čoček zajišťuje dostatečné okysličení očí po celý den. Oči jsou tak méně náchylné k infekcím a jsou svěží. Měkká konstrukce a materiál čoček poskytují dokonalou přilnavost k očím. Čočky ULTRA jsou vhodné pro každodenní použití s měsíční frekvencí výměny. Velmi důležitá je tedy také následná péče, kdy je nutné čočky očistit od nečistot a nechat přes noc dezinfikovat pouzdře s roztokem.

Nenasazené čočky mají světle modré zabarvení povrchu. Tato vlastnost umožňuje snazší nasazování čoček. Díky tomu jsou také velmi oblíbené mezi začínajícími uživateli. Tyto čočky vřele doporučujeme všem lidem, kteří vyžadují ostré vidění a pohodlné nošení čoček. Ale především všem, kteří pracují u obrazovek počítačů, trpí syndromem suchého oka, jejich oči jsou lehce podrážděné a také pro fyzicky a profesionálně aktivní lidi.

Autor: redakce SpokojeneZeny.cz
zavřít reklamu