Inteligentní, sobecký a nezdvořilý doktor House je ve skutečnosti romantik! Takový je Hugh Laurie

V době, kdy britský herec Hugh Laurie natáčel v Americe nekonečně dlouhý a nesmírně populární seriál Dr. House, se svou manželkou Jo Green se příliš nevídal. Po osmi letech natáčení a jejich vzájemného odloučení to vypadá, že se manželé snaží dohnat ztracený společný čas.

Dr. House v reálu

Hugh Laurie je všestranný umělec. Hraje ve filmech i na prknech Královského národního divadla v Londýně a má svou vlastní hudební skupinu. Není tedy divu, že je stále vytížen prací nebo účastí na turné kapely. Manželka Jo Green je ráda, pokud si Hugh najde čas alespoň na romantickou večeři! A ačkoli to nezní příliš pravděpodobně, herec nemá se svou nejznámější rolí nevrlého a nezdvořilého lékaře pranic společného. Reálný Dr. House je velmi citlivý a pravý „srdcař“!

Odloučení versus sláva

Když se rozhodlo o hlavní roli Dr. House, bylo jasné, že většinu svého času bude Hugh trávit za oceánem. Jo Green zůstala ve Velké Británii, aby chránila děti před vykořeněním. Hugh trávil mimo domov devět měsíců, a to každým rokem! Vztahu to příliš neprospělo, ale jeho kariéře ano. Mimo jiné se stal nejlépe placeným hercem. Jeho plat ve výši přes 16 milionů korun za epizodu se dostal v roce 2012 na stránky Guinnessovy knihy rekordů!

Romantická dovolená

Manželé Laurieovi se rozhodli pro dovolenou v Argentině. Společný čas trávili v restauracích, návštěvou místních památek či pamětihodného hrobu Evy Peronové na hřbitově Recoleta. Jo Geen nevypadala nijak zvlášť nadšeně, ale její manžel zářil štěstím a úsměvy rozdával na všechny strany!

Nyní žije celá rodina, manželé Hugh a Jo Green společně se svými dvěma syny a dcerou, v Belsize Parku v Londýně.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu