„Homolkovi“ aneb za Alenou Šeredovou přijela rodina

Minulý týden se ve většině novin v Itálii i v Čechách objevila zpráva o zásnubách Aleny Šeredové s jejím partnerem Alessandrem Nasim. Své „ano“ řekla modelka svému snoubenci během dovolené na řeckém ostrově Mykonos. Jak žádost o ruku proběhla, si dvojice nechala samozřejmě pro sebe, nicméně z jiného příspěvku na Alenině Instagramu je jasné, že radostné události na místě pravděpodobně přihlíželi i její rodiče a sestra.

Rodina je nejvíc

První vicemiss České republiky 1998 na svém instagramovém profilu totiž zveřejnila šťastný snímek celé rodiny, který vznikl před několika málo dny právě na Mykonosu. S rodiči přijela i její o jedenáct let mladší sestra Eliška. Společně tak mohli oslavit nejen zásnuby Aleny a Alessandra, ale také mohli konečně strávit více času s vnoučaty nebo v případě Elišky se synovci a neteří.

Z fotografie je patrné, že všechny Aleniny děti rostou jako z vody. Zatímco Vivienne byly v květnu dva roky, její starší bratři, Louis Thomas a David Lee, jejichž otcem je Alenin první manžel italský fotbalový brankář Gianluigi Buffon, oslaví na konci roku už patnácté a třinácté narozeniny.

Kde bude svatba?

I když v Itálii žije modelka již mnoho let, na své české kořeny nikterak nezapomíná. Společnou rodinnou fotografii totiž označila hashtagem Homolkovi. Bylo by zajímavé vědět, jak význam tohoto označení případně vysvětlila svému budoucímu manželovi. S Alessandrem tvoří Alena pár přibližně sedm let, žijí v severoitalském Turíně. Alessandro Nasi působí jako podnikatel, je spolumajitelem italského automobilového koncernu Fiat.

O svatbě zatím žádné podrobnosti, například datum či místo, známy nejsou. Jasné je, že vzhledem k velké popularitě páru v Itálii, půjde o jednu z velmi očekávaných svateb letošního nebo možná příštího roku. Poprvé se Alena vdávala v Čechách, za Gigiho Buffona se provdala v roce 2011 na pražském Vyšehradě. Nyní se ale zdá pravděpodobnější, že druhý sňatek proběhne v Itálii.

Zdroj: Instagram/alenaseredova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu