Dcerka Karolíny Kurkové je krásná po mamince!

Topmodelka Karolína Kurková zavítala v polovině září po dvou letech opět do své vlasti. Kromě pracovních závazků se konečně setkala i se svými rodiči či přáteli. Bohužel vzhledem ke komplikované situaci ohledně pandemie koronaviru přiletěla sama. Prarodiče si tak na to, aby si pochovali svou malou vnučku Lunu Grace, která se narodila letos na jaře, budou muset ještě počkat. Karolína se ale s novým snímkem malé dcerky po návratu domů pochlubila nejen svým rodičům, ale i fanouškům na Instagramu. Malá Luna Grace je nádherná.

Půjde jednou Luna Grace v maminčiných stopách?

Topmodelka zveřejnila snímek usmívající se dcerky s roztomilou mašlí okolo hlavičky a oblečené v modrém oblečku s motivy plameňáků a palmových listů. Kromě čtyřměsíční dcery má Karolína se svým manželem Archiem Drurym také dva syny, Tobina Jacka a Noah Lea. Starší syn oslaví na konci října dvanácté narozeniny, mladšímu bude v listopadu šest. Všechny tři děti porodila topmodelka doma do vody za pomoci duly. Celá rodina bydlí v luxusní vile na soukromém ostrově v Miami na Floridě. I když bydlí za oceánem, sleduje Karolína i českou módu. Při své návštěvě v Praze například podpořila českou značku LaFormela, za kterou stojí dvojice Antonín Soukup a Maria Kohutiárová.

Modeling, film i charitativní činnost

Společně s Evou Herzigovou, Terezou Maxovou, Danielou Peštovou či Petrou Němcovou patří Karolína Kurková mezi české topmodelky, kterým se podařilo úspěšně se prosadit i ve světě. Časopis Forbes ji už několikrát zařadil mezi padesát nejkrásnějších osobností světa. Její hvězdná kariéra začala už v patnácti letech, když v Miláně podepsala smlouvu se značkou Prada a v témže roce se objevila i v prestižním časopise Vogue. Během své kariéry poté spolupracovala s mnoha dalšími předními módními značkami, jako je Valentino, Louis Vuitton, Chanel, Dior, Versace či Victoria’s Secret. Zahrála si též v několika filmech a kromě módy se již mnoho let věnuje rovněž charitativní činnosti.

Zdroj: Instagram/karolinakurkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu