Dcera i syn Terezy Maxové vyrostli do krásy

Modelka Tereza Maxová byla jednou ze slavných žen, které si minulý týden nenechaly ujít finále modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2023, které se konalo v nádherných prostorách Španělského sálu na Pražském hradě. Doprovod jí dělal její syn Tobias a dcera Mína.

Rodina jako vystřižená z módního časopisu

Jakmile Tereza Maxová na svém instagramovém profilu zveřejnila video se svými potomky, které zachycovalo i zákulisí soutěže, mnozí z jejích fanoušků ho komentovalo slovy, že syn i dcera by v soutěži zcela jistě obstáli.

Třiadvacetiletého Tobiase má Tereza Maxová ze svého prvního manželství s bývalým dánským tenistou Federikem Fetterleinem. Otcem čtrnáctileté Míny je Terezin současný manžel Burak Oymen, s nímž má ještě dvanáctiletého syna Aidena. Tobias pro slavnostní příležitost zvolil elegantní černý oblek, stejnou barvu měly i šaty se zajímavými volánovými prvky, které oblékla Mína. Jejich maminka dala přednost romantickým krajkovým šatům v pudrově růžové barvě.

I když Mína i Tobiáš s modelingem a focením občas „koketují“, na rozdíl od maminky se mu nemají v plánu věnovat intenzivně. Pro Mínu je v současné době mnohem zajímavější tanec. To ale neplatí pro jejich sestřenici Sofii, která se k nim na slavnostní akci připojila. Sofie je dcerou Terezina mladšího bratra Tomáše a ve světě modelingu už má poměrně zvučné jméno.

Oslava narozenin

O den později slavila Tereza Maxová své narozeniny. Při této příležitosti publikovala fotografii, která ji zachycuje s narozeninovým dortem jako dvouletou holčičku. Snímek oslavenkyně vtipně komentovala slovy: „Tak jsem dnes sfoukla o padesát svíček víc a za rok už je budu dávat jen symbolicky, ať si nespálím prsty a nefoukám dva dny.“

S ohledem na mladistvý vzhled by modelce její věk nikdo nehádal, mohla by se ihned vrátit na přehlídková mola. Pravdou ale je, že v posledních letech se Tereza Maxová mnohem více než modelingu věnuje své charitativní organizaci, která se zaměřuje na pomoc opuštěným dětem v kojeneckých ústavech a dětských domovech.

Zdroj: Instagram/terezamaxova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu