Dcera Aleny Šeredové oslavila své 4. narozeniny v Disneylandu

Často se říká, že to, jak plyne čas, nejlépe poznáme na našich dětech. Své o tom ví i modelka a první vicemiss České republiky 1998 Alena Šeredová. Synové Louis Thomas a David Lee, které má ze svého prvního manželství, ji již brzy nebudou téměř potřebovat a jako z vody roste i její malá dcerka Vivienne Charlotte.

Pohádková narozeninová oslava

Před několika dny uplynuly již čtyři roky od okamžiku, kdy ji Alena Šeredová se svým manželem Alessandrem Nasim poprvé drželi v náručí. Milující rodiče se rozhodli dát dcerce k narozeninám dárek, který by ráda dostala naprostá většina dětí – výlet do Disneylandu.

Modelka na svém instagramovém profilu zveřejnila několik snímků z tohoto slavného zábavního parku, ze kterých je patrné, že celá rodina si návštěvu velmi užila. Zatímco čtrnáctiletý David Lee do Paříže se sestřičkou slavit vyrazil, šestnáctiletý Louis Thomas na fotkách chybí. Rozhodl se totiž jít ve stopách svého otce a od loňského roku hraje fotbal v Pise.

Na snímcích je vidět, že Vivienne se setkala s oblíbenými kreslenými postavičkami a vyzkoušela si i různé princeznovské šaty. Mnozí fanoušci také ve svých komentářích poznamenávali, že Vivienne roste do krásy a je možné, že se jednou rozhodne navázat na maminčiny úspěchy ve světě modelingu.

První výročí svatby se blíží

Mimochodem oslavy mimo domov si rodina poslední dobou oblíbila. V dubnu velkolepým způsobem oslavili v Praze Alessandrovy padesátiny. A tak se není čemu divit, že řada modelčiných fanoušků v Itálii i v České republice spekuluje, kam se vydají příště.

Sedmnáctého června totiž uplyne rok od pohádkové svatby Aleny a Alessandra, která se konala na Sicílii. Je tedy možné, že se manželé vrátí oslavit bavlněnou svatbu na „místo činu“.

Zdroj: Instagram/alenaseredova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu