Bára Basiková: Nikdy by mě nenapadlo, že se dožiju šedesáti let

Řada z nás si ji dodnes pamatuje jako Marii Magdalenu, Rusalku, Johanku z Arku nebo Kleopatru. Bára Basiková patřila v 90. letech a na přelomu tisíciletí k našim předním zpěvačkám. Kromě muzikálů jí proslavily i hity jako Souměrná, Bossa nova, Soumrak bohů či Veni Domine. Čas ale nejde zastavit, a i když by to řada z nás neřekla, Bára Basiková oslavila minulý pátek šedesátiny.

Bilancování

Ve dnech, které jejím narozeninám předcházely, zpěvačka zveřejnila na svém instagramovém profilu příspěvek, ve které se zamýšlela nad tím, co by měl vlastně člověk do šedesáti let ve svém životě stihnout, a porovnávala to s tím, co se podařilo stihnout a nestihnout jí osobně.

Ve svém komentáři vtipně i vážně shrnula svůj dosavadní život těmito slovy: „Co jsem stihla? Přivést na svět tři báječné děti, odzpívat nějaké koncerty, odehrát různá divadla, natočit nějaká alba, napsat pár knih, třikrát se z velké lásky vdát, třikrát se s bolestí rozvést, vydělat spousty peněz, koupit několik bytů, chalup a mnoho aut. A pak o to všechno zase přijít, procestovat kus světa, stihla jsem udělat radost hodně lidem a mít spoustu kamarádů, naučila jsem se řídit auto a říkat ne, když si to myslím. A nestihla jsem ještě vychovat jedno dítě, letět do New Yorku a naučit se balit jointa. Je to dobrá bilance?“

Věk je jen číslo

K příspěvku se kromě fanoušků vyjádřila i řada zpěvaččiných známých a kamarádů ze světa showbusinessu, například Leona Machálková, Dagmar Havlová či Václav Noid Bárta, a všichni se shodovali na tom, že toho Bára stihla dost, ale že rozhodně ještě není všemu konec, že na ni ještě spousta věcí stále čeká.

V den narozenin pak zpěvačka poslala svým fanouškům krátké video, ve kterém se svěřila, že si nikdy nepřipouštěla, že jí někdy bude šedesát let, a teď, když to přišlo, tak zjistila, že to nic není.

Zdroj: Instagram/bara_basikova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu