Alena Šeredová slavila narozeniny. Manžel s dětmi pro ni přichystali domácí oslavu plnou překvapení

Nejkrásnější okamžiky našeho života často přicházejí nečekaně a neplánovaně. Toto rčení se dá vztáhnout i na narozeninové oslavy. I po mnoha letech často vzpomínáme především na to, čím nás naši blízcí o narozeninový den překvapili. Své o tom ví i modelka Alena Šeredová, které před několika dny uspořádal nečekanou domácí oslavu její manžel Alessandro Nasi s dětmi.

Narozeniny v rodinném kruhu

Oslava se konala v bytě v Turíně, kde Alena s manželem, který je spolumajitelem automobilového koncernu Fiat, a dětmi žijí. První vicemiss České republiky 1998 se na svém instagramovém profilu pochlubila několika snímky, ze kterých si její fanoušci mohli udělat představu o tom, jak vše probíhalo.

Hlavní dekorací byly barevné balonky, které zaplnily téměř celý obývací pokoj. Bylo jich tolik, že Alena s manželem, dcerkou Vivienne Charlotte a synem Davidem Lee, jehož otcem je fotbalový brankář Gianluigi Buffon, za nimi nejsou téměř vidět.

Z dalších fotografií je patrné, že modelka o oslavě neměla nejmenší tušení. Aby bylo překvapení ještě větší, rodina jí zavázala oči šátkem, který si mohla sundat, až když bylo vše přichystané.

Dojemné přání i záplava květin

Dárkem, který oslavenkyni dojal nejvíce, bylo narozeninové přání, které pro ni vyrobily její děti. Přání zdobily rodinné fotky, srdíčka a slova: „Všechno nejlepší k narozeninám naší úžasné a drahé „supermamince“ Aleně. S láskou Louis, David, Vivi.“

Nejstarší syn Louis Thomas, který žije v Pise, na oslavě chyběl. Chtěl jít v otcových stopách, a tak na podzim minulého roku přijal své první angažmá v místním fotbalovém týmu. Na maminku ale samozřejmě nezapomněl a oslavy se zúčastnil alespoň prostřednictvím videohovoru.

Alena Šeredová je v Itálii velmi oblíbená a má zde početnou fanouškovskou základnu, o čemž svědčí i množství květin, které jí k narozeninám přišly.

Zdroj: Instagram/alenaseredova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu