Zpěvačka s nepřehlédnutelně růžovou barvou vlasů Tereza Mašková, se na snímku pochlubila půvabnou sestrou

Talentovaná zpěvačka, kterou již několikátý rok zdobí kromě silného a krásného hlasu také nepřehlédnutelná image a výrazně růžová barva vlasů, Tereza Anna Mašková, se na svém instagramovém účtu před nedávnem pochlubila milým snímkem.

Zatímco více, jak polovina všech Tereziných fotografií ze sociálních sítích, zobrazuje její pěvecké umění nebo osobitou vizáž, poslední snímek ze stylu přece jen lehce vybočuje. Zpěvačka jej totiž tematicky věnovala své půvabné blond sestře Veronice Maškové, po jejímž boku je zde vyfocena. Ačkoliv zmíněné foto mělo být, dle slov Terezy Maškové, původně jen soukromým dárkem, rozhodla se umělkyně, o speciální vánoční dárek pro maminku, přece jen podělit i se svými fanoušky a příznivci na Instagramu. Že nešlo o špatný nápad, potvrzuje nejen vysoký počet lajků, které foto během chvíle získalo, ale i celá řada komentářů. Někdo v nich zpěvačku chválí za příjemný vzhled, většina si ale všímá především nápadné podoby, jakou spolu se svou sestrou Veronikou mají.

A že je skutečně k nepřehlédnutí! Zatímco tedy jedni svou pozornost zaměřili na Terezu a Veroniku, jiní zase v komentářích zmínili i Terezina přítele Olivera Žiláka, s nímž je zpěvačka již delší dobu ve vztahu. Jak to tak totiž vypadá, právě Žilák je půvabné fotografie dvou sester autorem. K samotnému obsahu snímku, i důvodu, proč vznikl, se na Instagramu vyjádřila i Tereza Mašková: „Tahle fotka byla pro naši mamku k Vánocům. Nedalo mi to, a musím si ji tady odložit. Mám tě ráda ségra, ale někdy mě fakt štveš.“ Zažertovala v legraci růžovovlasá umělkyně a navrch ještě připojila společné poděkování: „Za fotku děkujeme Oliveru Žilákovi.“

Autor: Michaela Sykorová
zavřít reklamu