Riskovala Agáta Hanychová zbytečně zdraví svých dětí? Přečtěte si, za co ji fanoušci kritizovali

Je to přibližně měsíc, co Agáta Hanychová přiznala svého nového přítele Adama Raitera. Od té doby s ním na svém instagramovém profilu zveřejnila hned několik společných fotek. Zatímco na některých vyniká především přítelovo vypracované tělo, na dalších fotkách a videích je pár zachycen na horách. Na poslední zimní radovánky vyrazila moderátorka a modelka nejen s přítelem, ale také se svými dětmi a mladší sestrou Kordulou.

Hazard s nepřipoutanými dětmi v autě

O Adamovi, který se živí jako podnikatel a umělecký truhlář, je známo, že je velmi vášnivým snowboardistou. Zdá se, že lyžování baví i Agátu. Video, které obsahuje jakýsi sestřih jejich společných okamžiků na horách, začíná společnou cestou v autě. Agáta řídí a na zadní sedačce sedí její téměř desetiletý syn Kryšpín, tříletá dcerka Mia a také mladší sestra Kordula. Bohužel si Agáta při pořizování videa pravděpodobně nevšimla, že filmuje děti, které jsou nepřipoutané. Tato skutečnost ale neunikla pečlivým pozorovatelům, kteří ji na to ve svých komentářích ihned upozornili.

Hazard při lyžování bez helmy

Tím ale Agátiny prohřešky zdaleka nekončí. Video totiž pokračuje nejrůznějšími záběry, při kterých jsou děti zachyceny při rozmanitých zimních radovánkách. Jenže jsou bez helmy. Helmu při lyžování nemá ani Kordula, ani Kryšpín, ani Mia, která se také pokouší o své „první lyžařské krůčky“. Podobně Mia nemá helmu, a ke zděšení některých Agátiných fanynek ani čepici, když ji Adam při sjíždění na snowboardu drží v náručí. Většina modelčiných obdivovatelů a obdivovatelek se tak shoduje, že je sice fajn, že modelka vzala své ratolesti na hory a chce jim dopřát zimní zábavu, ale na druhou stranu by měla být v některých věcech trochu zodpovědnější a zbytečně neriskovat bezpečí a zdraví svých dětí a mladší sestry. Vezme si jejich rady Agáta k srdci?

Zdroj: Instagram/agatahanychova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu