Zapomnětlivá Veronika Arichteva. Co pyšná maminka malého Luky neudržela v paměti?

Pro většinu novopečených maminek je každý měsíc, který uplynul od doby, kdy jejich potomek spatřil poprvé světlo světa, obvykle důvodem k radosti a oslavě. Důkazem o tom je i obrovské množství nejrůznějších příspěvků tohoto typu na sociálních sítích. Nejen „obyčejné“ maminky, ale i ty z řad celebrit se svému okolí rády chlubí s tím, že jejich potomek právě oslavil měsíc, dva, tři, čtyři či pět svého života. Zdá se, že pro herečku Veroniku Arichtevu to ale neplatí.

O jeden měsíc víc či míň…

Veronika totiž před několika dny na svůj instagramový profil přidala dvě fotografie svého malého syna Luky s komentářem „Teď mi tady jedna dobrá duše připomněla, že mýmu synovi je dneska půl roku.“ Zdá se tedy, že herečka pod náporem radostí i starostí všedních dní na tento milník v Lukově životě tak nějak pozapomněla. Nicméně na nedostatek mateřské lásky či pozornosti si Veroničin malý synek rozhodně stěžovat nemůže. Ostatně fotky a videa, které Veronika na Instagramu pravidelně publikuje, jsou toho tím nejlepším důkazem.

Komu je synek více podobný?

Svůj komentář pak herečka vtipně zakončila slibem, který byl směřován právě milovanému synkovi s tím, že na jeho první narozeniny určitě nezapomene. U příspěvku se hned objevilo i několik komentářů od Veroničiných fanoušků, kteří se přeli o to, kterému z rodičů je malý Luka více podobný. Zatímco na prvním snímku je to podle mnohých celý tatínek režisér Biser Arichtev, na druhé fotografii je Luka spíše podobný své mamince. Kdo z fanoušků má podle vás větší provdu?

Dočká se Luka sourozence?

Pro Veroniku je Luka prvním potomkem, manžel Biser už má z předchozího vztahu devítiletého syna Teodosia. S tím herečka velmi dobře vychází, a tak je možné, že se Luka v budoucnu dočká i vlastního brášky či sestřičky. Kdyby náhodou ne, o to, že by si neměl s kým hrát, se bát nemusí. Obě Veroničiny nejlepší kamarádky Nikol Štíbrová a Martina Pártlová již brzy porodí své očekávané potomky.

Zdroj: Instagram/veronikaarichtev

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT