Žaneta (41): Manžel běžel otevřít nečekané návštěvě. Ta nemohla uvěřit, jak vzpřímeně tam muž stál

Byl to jeden večer asi po půl roce, co jsme měli s manželem chvilku pro sebe, děti byly u babičky na hlídání a my se těšili, že si konečně budeme moci užít trochu romantiky. Můj muž je ode mě starší o deset let a občas má problémy s erekcí. Neponechali jsme tak nic náhodě a pojistili se. Do toho ale zazvonil zvonek.

Konečně sami

Máme tři děti, náročná zaměstnání. a tak času, kdy jsme sami doma, je skutečně málo. Když děti odjedou k babičce, je to pro nás malý svátek – a tento čas si chceme náležitě užít. Manžel se ale potýká s problémy s erekcí, aby mě ani sebe nezklamal, vezme si občas viagru. Tu slupnul i ten večer, dali jsme si víno a dobrou večeři, odebrali se pro chvíli do ložnice a začali se oddávat milostným chvilkám.

Kdo to může být?

Mazlili jsme se a už se schylovalo k tomu nejlepšímu, když v tom zazvonil zvonek u dveří. To nás rozhodilo, vůbec jsme netušili, kdo to může teď večer být. Ignorovali jsme první i druhé zazvonění, když ale nezvaná návštěva neodcházela a zkoušela to po třetí, rozhodl se manžel neohlášené hosty jít odehnat. Vůbec si přitom neuvědomil, že viagra už začala působit a samozřejmě to šlo vidět.

Vždyť je zápas!

Manžel byl vzteky bez sebe, už za dveřmi se ptal, co se děje a ozvali se jeho kamarádi. On tak nějak pozapomněl, že se domlouvali na společné sledování fotbalového utkání, takže jeho kamarádi stáli za dveřmi, s sebou měli basu piv a občerstvení. No přece je takto nemohl vyhodit. Rychle jsem se oblékla a spěchala ke dveřím také, už jsem byla tak vytočená, že jsem ani netoužila po pokračování. No ale prášek působil a dost viditelně!

Manžel otevřel a jeho přátelé nevěřili svým očím. Okamžitě si toho všimli, zvlášť, když jim otevřel polonahý. Začali se nejprve smát a pak se omlouvat, že nám to nechtěli překazit, ale přišli, protože tak byli domluvení. No šílený trapas.

Přátelé odešli, protože na manžela to přišlo a já musela nakonec plnit manželské povinnosti jen proto, že by to manžel jinak nevydržel. Večer skončil jinak fiaskem a romantika byla v tahu. Dodnes to má manžel u kamarádů na talíři.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT