Žádný Mauglí! Neuvěříte, kterému herci je malý syn Nikol Leitgeb stále podobnější

Herečka a influencerka Nikol Leitgeb je známá svým smyslem pro humor, velmi často si dělá legraci nejen sama ze sebe, ale i ze svých blízkých. Své fanoušky na Instagramu často baví nejrůznějšími historkami a zážitky z rodinného života. V hlavních rolích jsou většinou její dva synové, Mathias a Tobias, kterým ale neřekne jinak než jejich přezdívkami Radovan a Mauglí. Na základě nejnovějšího snímku půlročního Mauglího bude možná ale muset jeho přezdívku změnit.

Blond vlasy a výraz jako Pavlásek

Mauglí svou přezdívku dostal hned záhy po narození, neboť byl jedním z těch miminek, které se narodí s velkým množstvím tmavých vlásků, a to bez ohledu na to, že maminka je světlovlasá a ani tatínek Petr Leitgeb nemá vlasy zcela tmavé. Již na několika posledních snímcích, na kterých bylo možné Mauglího spatřit bez čepice, si ale někteří fanoušci Nikol všimli, že mu vlásky začínají světlat. Ostatně to, že má mnoho dětí v prvních letech života vlásky světlé, je zcela běžné. Většině začínají tmavnout až mezi třetím a pátým rokem, kdy získávají svou konečnou barvu. Nejnovější snímek Mauglího ale všechny šokoval nejen tím, že je z něj téměř blonďák, ale také jeho podobou. Obličejíkem jako by z oka vypadl herci a komikovi Lukáši Pavláskovi.

Vyroste z něj rovněž komik?

Nikol sice snímek synka okomentovala slovy: „Takovýto když si dáš šlofíčka na čerstvém horském vzduchu.“, ale fanoušci měli jasno: „Malej Pavlásek, nemůžu si pomoc.“. Lukáš Pavlásek na sebe poprvé upozornil jako jeden z průkopníků české stand-up comedy v pořadu Na stojáka. Do povědomí většiny veřejnosti se ale dostal přibližně před deseti lety díky televizní reklamě pro jednoho mobilního operátora. Jeho specifický smyl pro humor a „taneční“ talent se následně stal nezapomenutelnou součástí jednoho z ročníků soutěže StarDance…když hvězdy tančí. Přestože porota o jeho tanečním umění pochybovala, dostal se až do finále. Uvidíme, jestli Mauglí z podoby vyroste, anebo bude jednou Pavláskovým „dvojníkem“.

Zdroj: Instagram/stibrovicnikolka

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu