Vyzkoušejte tyto triky, které promění váš outfit

Existuje mnoho důvodů, proč můžete milovat léto, a jedním z nich rozhodně je, že vám stačí vzít si na sebe letní šaty nebo kraťasy s tričkem a vyrazit do ulic. Pokud vám však tato kombinace už připadá nudná, přečtěte si následující typy, které vám dodají inspiraci, jak váš outfit vylepšit.  Nebudou vás stát ani moc peněz.

Přidejte náušnice

Není mnoho oblečení, ke kterým by se nehodily náušnice. Je to doplněk, co nikdy nevyjde z módy. Jen se mění jeho vzhled. Naštěstí v dnešní době nejste ničím vázaní a můžete si nosit to, co chcete. Malé nebo velké, na to móda nehledí. Musí se líbit především vám. Díky náušnicím i obyčejné tílko a kraťasy budou vypadat ležérně, a pokud si oblečete maxi šaty, je to ten nejvíce vhodný doplněk, jaký můžete zvolit.

Vsaďte na dlouhý náhrdelník

Někdy vaše oblečení potřebuje jen něco navíc. Chodíte kolem zrcadla a přemýšlíte, co mu chybí. Zkuste vsadit na dlouhý náhrdelník. Momentálně jsou velmi oblíbené vrstvené náhrdelníky. Vypadají elegantně, a pozornost jiných lidí se nesoustředí jen na váš doplněk, protože neruší celkový dojem vašeho outfitu. K náhrdelníkům celkově už nenoste náušnice. Navodilo by to zbytečně přeplácaný dojem.

Čtěte také: Tipy na super jednoduché letní účesy: Budete za stylovou kočku.

Náramky by měla mít každá žena ve své šperkovnici

Také náramek může krásně oživit outfit, který vám připadá nudný. I zde však platí určité pravidlo. Kombinujte je vždy pouze buď s náušnicemi, nebo jen s náhrdelníkem. Nikdy nemíchejte všechny tři věci dohromady. Šperky volte, pokud možno, ve stejném stylu. Pokud máte jemné náušnice, ani váš náramek by neměl být příliš výrazný. Na druhou stranu, pokud zvolíte pouze náramek, můžete si jich vzít rovnou několik a ničemu to neublíží.

Jak zakrýt nevěru? Dodržte se těchto pár rad a nikdo vás nenachytá.

Své doplňky volte vždy s ohledem na to, kam se chystáte. Někdy i méně může být ve skutečnosti více, protože v jednoduchosti je krása.

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT