Vyrazte na dovolenou s kamarádkami

Potřebujete se odreagovat se a na chvíli uniknout z každodenní rutiny? Vyrazte na dovolenou s kamarádkou nebo třeba i s celou partou! Společné zážitky prohloubí vaše vztahy a určitě si spolu skvěle odpočinete.

Romantická dovolená s partnerem nebo zábavná dovolená s dětmi je jistě fajn, ale někdy neškodí vyrazit si na dámskou jízdu, ať už na prodloužený víkend nebo třeba celý týden. Užijte si dlouhé dny opalováním na pláži nebo u bazénu, v klidu si popovídejte, přečtěte oblíbenou knihu, vydejte se na zajímavý výlet poznávat historické památky nebo přírodní krásy dané destinace. Vyrazit můžete také na nákupy a večer si pak užít se skleničkou vína nebo oblíbeným koktejlem. Skvělým nápadem je také jít si zatančit či zkrátka dělat cokoliv, co máte rády a u čeho se odreagujete. Takovou dovolenou jistě neuvítáte jen vy, ale i některá z vašich přítelkyň.

Zdroj fotografií: shutterstock.com, Blue Style a.s.

CK Blue Style nabízí hotely prověřené po stránce kvality služeb a v její nabídce najdete dokonce i hotely pouze pro dospělé nebo alespoň takové, které nabízejí dospěláckou oddělenou zónu. Svou dovolenou si tak můžete užít opravdu v klidu a na úrovni. Součástí těchto hotelů bývá často i nabídka wellness a kosmetických služeb. Tak proč si nezajít na masáž nebo si neužít večer ve vířivce.

Zdroj fotografií: shutterstock.com, Blue Style a.s.

Vyrazit můžete do mnoha krásných destinací. Skvělou volbou je například Řecko s nádhernými plážemi, čistým mořem, zajímavými památkami a výtečnou kuchyní. Vybrat si můžete hotel buďto na pevnině nebo na některém z úchvatných ostrovů. Chybu neuděláte ani v případě vášnivého Španělska, kde můžete poznávat kulturu a život v Madridu, Barceloně nebo Valencii, či se vypravit na okouzlující ostrov Mallorca. A samozřejmě si nezapomeňte vychutnat sklenici sangrie a tradiční paellu. Pokud toužíte po vzdálenějších destinacích, lze doporučit Maroko nebo dokonce Thajsko s jeho úchvatnými písčitými plážemi. To je samozřejmě jen hrstka destinací, do kterých se s CK Blue Style můžete vydat.

Zdroj fotografií: shutterstock.com, Blue Style a.s.

Cestování s cestovní kanceláří je velice snadné, proto se nemusíte stresovat se složitým plánováním a zařizováním. Stačí si zvolit, kam a kdy chcete jet a pomocí pár kliknutí už máte letenky, ubytování a často i formu stravování. Vybírat můžete samozřejmě i z cenově výhodných first minute a last minute zájezdů. I plánování programu vaší dovolené vám může usnadnit CK Blue Style, a to s nabídkou různorodých výletů. Užitečné rady a tipy vám jistě rád sdělí i delegát v dané destinaci. Zažít tak můžete plavbu lodí, potápění, okružní jízdy po nejzajímavějších památkách nebo například výlet do výrobny arganového oleje.

Pojďte na dovolenou s CK Blue Style a užijte si ji bez starostí a naplno. Stačí si jen vybrat s kamarádkami termín, destinaci, zabalit a můžete vyrazit na společnou cestu za dobrodružstvím a nezapomenutelnými zážitky!

Autor: redakce SpokojeneZeny.cz
zavřít reklamu