Všímejte si znamení aneb jak poznat, že se chlapovi vážně líbíte

Už dlouho se vám líbí, ale bojíte se udělat první krok? I muži jsou někdy příliš nesmělí a ženu, která se jim líbí, se stydí oslovit. Bojí se odmítnutí nebo si myslí, že na vás zkrátka nemají. I když jsou pánové od přírody rození lovci, kteří rádi oblbují a dobývají svou kořist, i oni se někdy rádi nechají popostrčit – a někteří to dokonce potřebují!

Všímejte si signálů, které muži vysílají tak nějak přirozeně. Podle toho zaručeně poznáte, že se mu skutečně líbíte – a pak už stačí jen málo a brzy bude ruka v rukávě.

Řeč těla prozradí mnohé

Nejen oční kontakt mluví za všechno. Když už se ke svému idolu dostatečně přiblížíte, všímejte si jeho postoje. Muži se před ženou, která se jim líbí, obvykle vyprsí, zatáhnou břicho a narovnají záda. Zkrátka se budou snažit vypadat co nejpřitažlivěji. Pokud muž sedí, všimněte si, zda má kolena u sebe nebo sedí s koleny od sebe. V tom druhém případě je hned jasné, že je do vás blázen. Pokud muž sedí s koleny od sebe, jakoby vás tímto zval do svého klína – dává vám zkrátka signál, že jste v jeho hledáčku.

Pro vás cokoliv – a za jakoukoliv cenu

I když vás ještě neoslovil, pokud jste v davu a vy se mu líbíte, bude se snažit upoutat vaši pozornost za každou cenu – stane se tak hlučnějším, bude se výrazně smát a určitě vás bude také sledovat očima. Zkuste si každou chvíli stoupnout někam jinam, uvidíte, že se s každým vaším pohybem pohne i jeho pohled.

Dneska raději ne, bolí mě hlava. Aneb proč někdy odmítáme sex a nemáme na něj náladu?

V případě, že už jste se seznámili a mluvíte spolu, bude se vás snažit upoutat všemožnými historkami. I když bude mluvit úplně z cesty, je to znamení, že na vás chce udělat dojem. Také se bude snažit být pozorný – zajde vám pro pití, půjčí vám kabát a nabídne vám doprovod domů. A to je ten úplně nejlepší a nejjasnější signál!

Jako vejce vejci

Až se vám podaří být svému idolu nablízku tak, že si budete hledět z očí do očí a u toho konverzovat, všímejte si jeho doteků a pohybů. Když si sáhnete na krk, on si na něj sáhne také, pokud si budete hrát s vlasy, on do těch svých také občas zajede. A proč? Tím se muži snaží zrcadlit vaše pohyby a gesta – a to je jasné znamení, že se mu také líbíte.

Nepřehlédněte: Patricie (33): Intimně se scházím se svou kamarádkou. Bojím se toho, co udělá přítel, až to zjistí.

Že má o vás zájem zjistíte i poté, co mu dáte svůj telefon. Pokud se vám ozve do několika hodin – je váš. Pokud mu to trvá, nejspíš má nějaké pochybnosti. Existují ale i velmi plaché typy mužů, kteří se ostýchají zavolat jako první. Klidně to udělejte vy, ale držte se zásady jednou a dost!

Autorský text | foto: freepik

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT