Viola (32): Lesbická kamarádka dala mému nevěrnému příteli za vyučenou

Ve vztazích je možné leccos. Říká se, že v lásce a válce je vše povoleno. Možná, že podobným rčením jsme se řídily i v okamžiku, kdy se má kamarádka Diana, vzpamatovávala z další utajené nevěry svého přítele a snoubence Davida. Elvíra, naše společná kamarádka ovšem namítla, že chlapům je někdy potřeba dát za vyučenou. Tak vznikl plán, jak doběhnout nevěrníka při činu.  

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.  

Kamarádky

Diana a Elvíra, byly mé kamarádky a bývalé spolužačky z vysoké. Všechny jsme vystudovaly historii a všechny nakonec skončily v jiných profesích. Přesto nic nebránilo, setkávat se občas v kavárně a hodit řeč. Původní obor nás spojoval, zato naše osobnosti byly tak rozdílné, jak rozdílné mohou být. Já jsem klasický rodinný typ s malým prckem na krku a čerstvým snubním prstenem, Elvíra zase nezávislá žena, žijící po svém, hledající už nějakou tu dobu partnerku, byť zatím marně. Diana je šťastně zadaná a těší se na sňatek. Má důvod. Její přítel David je bohatým podnikatelem s realitami a dohromady je kdysi spojil právě zájem o netradiční architektonická sídla. Z nás všech si díky tomu užívala sice největšího luxusu, ale díky Davidově povaze, i největší falše. David jí totiž věrný nebyl a odpověď na otázku, zda to s ní myslí vážně, zůstávala nějakou dobu dost nejistá. 

V očekávání   

Přiznávám, že Dianě jsme obě malinko záviděly. Já víc, protože jsem byla sice vdaná a měla dítě, ale současně přepočítávala každou korunu. Manžel nikdy moc nevydělával. Elvíra byla silná soběstačná holka, ale zase nám oběma záviděla vztahy. Mohla mít skoro každého chlapa, na kterého by si ukázala, jenže, milovala ženy. Přesto její rubínově červené vlasy a zelené oči dostávaly do kolen kdejakého muže a ona je drtila pokaždé, když se s nimi jen kamarádila. Na holku svého typu byla navíc i dost ženská a sexy.

Netušily jsme ale, kam až vztah domněle „dokonalé“ Diany míří ve skutečnosti. Na jednom ze setkání naší „holčičí trojky“ jsme se dozvěděly, že David Dianu nejen znovu podvádí, v pořadí už s třetí novou partnerkou, ale také jednu radostnou novinu. Diana totiž byla i přes všechny vztahové turbulence v očekávání. Těhotenství bylo v začátcích a obě jsme jí to přály. Jenže, co teď? „Teď už by si tě vzít měl. Na co ještě, hlupák, čeká?“ Zakroutila hlavou Elvíra. „Ano, budete mít dítě, to je přece krásné.“ Pronesla jsem. Jenže Dianě do smíchu nebylo. David jí milenky tajil, a když na něj udeřila, mlžil dál. Byl schopen jí lhát do očí. „Asi bych takového pitomce opustila anebo mu dala za vyučenou.“ Mávla rukou Elvíra. „No jo, jenže tady jde o peníze, viď?“ Pronesla jsem a sledovala, jak Diana zmlkla. Bylo mi jí líto. A v tom mě napadla ona hříšná myšlenka. „Co kdybychom ti trochu pomohly? Elvíra má pravdu. Dostat lekci, to by potřeboval.“ Pronesla jsem důležitě. „A jak to chceš udělat? Zapře všechno. Rozcházet se s ním nechci. Navíc dítě potřebuje tátu. Obzvlášť movitého tátu.“ Povzdychla Diana. „Mám přímo geniální nápad!“ Vykřikla jsem. „Tak to je přímo geniální zázrak.“ Protočila oči v sloup ironicky Elvíra a číšníka mezi tím poslala pro něco ostřejšího. Sklenku likéru do sebe pak hodila přesně tak, jak to dělávají muži. Na krátko zastřiženými, rudými nehty sjela po skleničce a podívala se na své pánské hodinky, kolik je. „Hele, Elvíro, tebe si chlapy pletou s „hetero ženami“ pořád. Co kdyby sis s ním zahrála hru?“ Popíchla jsem ji. „Co?“ Vyděsila se Diana. „Ne doopravdy. Jé, viděly jste už někdy Elvíru v milostném objetí muže? Ale zblbnout ho může, co?“ Pokračovala jsem. „No, to jsem si mohla myslet, že vymyslíš podobnou hrůzu.“ Zatvářila se spiklenecky Elvíra, ale bylo vidět, že není proti. Nakonec jsme se ještě ten den smluvily. Na Elvíře bylo, Davida svést, vmést mu do očí nevěry a nakonec dát dobrou radu. Na výsledek jsme byly zvědavé všechny. 

Pomsta přichází

Elvíra se na své vystoupení pečlivě připravila. Ke svým rudým vlasům si vzala světlý, pestrobarevně žíhaný kalhotový kostýmek a pod něj průsvitný top, který z jejího dekoltu více odhaloval, než zakrýval. Cíl byl jednoduchý. S Davidem se měla seznámit jako klientka, mající zájem o nejluxusnější novostavby ve městě. Stalo se a ještě ten den odcházela se soukromým číslem v ruce. „Je to pitomec. Fakt. Civí mi do výstřihu a „nenápadně“ předá soukromé číslo hned na prvním setkání. Chudák Diana.“ Volala mi Elvíra výsledek. Bylo třeba vytrvat. Pár dní uběhlo a David si mezitím s Elvírou domluvil další schůzku. Pozval ji do kavárny v jednom z nejvyšších mrakodrapů ve městě. Řeč o stavbách ale nepředstavovala hlavní cíl. Elvíra byla sama sebou, na nic si nehrála, a přesto ji fascinovalo, jak ji David vůbec nepoznává. Diana o kamarádkách doma občas mluvila… Jenže, Davidova motivace byla tehdy až příliš jednosměrná. „Určitě vám hodně mužů řeklo, jak máte krásné oči.“ Flirtoval a Elvíra se jen usmívala. „Řeklo.“ Nelhala. Podobným tématům se pak věnoval i zbytek setkání. Elvíra měla sice občas co dělat, aby nevypadla z role, ale výsledek jí za námahu stál. Za několik dní ji David pozval na luxusní večeři a obhlídku, prý skvělého bytu. Potom už bylo vše jasné. Doufal, že s vášnivou zrzkou stráví alespoň jednu noc. 

Prožíváte podobné životní útrapy jako Viola a rádi byste se s nimi svěřili? Napište nám na email [email protected].

Ponížen lesbickou ženou

Elvíra dorazila na smluvené místo v černém kalhotovém kostýmku a vysokých, luxusních jehlách. David ji pozval do jednoho z volných domů, které občas pro podobné chvíle využil. Atmosféra měla být luxusní. Jen netušil, co přijde. „Jsi tak sexy. Miluji takové ženy, jako jsi ty.“ Vítal ji hned ve dveřích. Elvíra se pobaveně usmála „Jo?“ Vešla dovnitř a vyprovokovala ho nenápadně k akci. „Mám rád dominantní ženy.“ Utrousil David a už se při vší svlékací rychlosti málem škrtil na kravatě, jak moc se těšil. Jenže Elvíra jen chladně vyčkávala, až atmosféra ještě víc zhoustne a pak zpustila: „To jsme dva, kdo má rád dominantní ženy. Třeba ta číšnice na naší večeři byla moc pěkná baba.“ Pronesla. David se podíval s přihlouplým úsměvem. Nechápal. „Já tedy nevím, ale nespletl sis to náhodu?“ Prudila ho dál Elvíra a David už znejistěl. „Myslela jsem, že mi jdeš ukázat prostory bytu, ne že mi budeš ukazovat sebe. Od toho snad máš svou těhotnou snoubenku Dianu, ne?“ Zamračila se a David se v tu chvíli tak lekl, až ho přešla všechna touha… Tušil, že je něco špatně. Bylo. Elvíra ten večer úkol splnila. Davidovi vysvětlila, že pokud budou jeho nevěry pokračovat, dá si na něj snoubenka příště větší pozor. Jinak, pokud opravdu musí ženské shánět, tak aby radši nějakou „nahrál“ jí (Elvíře). David, šokován, jen zíral…

Nikola (18): Vyspala jsem se se svým bratrancem. Zakázané ovoce chutná nejvíce.

Výsledek? Dianin snoubenec už pátý měsíc od „akce“ seká dobrotu. Dítě i svatba budou. Potupa, jakou zažil, když si uvědomil, že naposled neohrabaně sváděl lesbickou ženu, a ještě k tomu Dianinu kamarádku, mu na nějakou dobu docela stačila. A Diana? Ta nám oběma slíbila, že naši pomoc, obzvláště Elvířinu, nikdy nezapomene.   

Autor: Lenka Svobodová
zavřít reklamu