Veronika Žilková ukázala dvacet let starou fotku. Co fanoušky nejvíce překvapilo?

Před několika dny herečka Veronika Žilková překvapila své fanoušky mírnou změnou své image. Po mnoho let byly jedním z jejích poznávacích znaků blond vlasy v délce kratšího mikáda. Nyní má ale kadeře o poznání delší. Její dcera Agáta jí totiž jako jeden z vánočních dárků dala „prodloužení vlasů“. Agáta je i hlavní protagonistkou dosud neznámého snímku, který herečka minulý týden zveřejnila na svém Instagramu.  

Herečka zastavila čas

Na fotografii je Veronika s Agátou a Michalem Suchánkem. Herečka ke snímku napsala jen velmi stručný komentář: „Vzpomínka stará 20 let“. To ale nezabránilo tomu, aby se u něj strhla poměrně velká diskuse jejích fanoušků. Hlavním tématem byla především Agáta.

Většina Veroničiných obdivovatelů se shodla na tom, že zatímco ona vypadá téměř stejně jako před dvaceti lety, její dceru by naopak pravděpodobně vůbec nepoznali. Snímek pochází z roku 2002, tedy z doby, kdy Veronika Žilková s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem a Josefem Cardou zářili v parodickém pořadu Tele Tele. Ještě si pamatujete na rodinu Kopečkovic nebo Kroniku přátelství Zbyška a Ctirada?

Agáta k nepoznání

Agátě Hanychové bylo tehdy sedmnáct let a téměř nikdo jí neznal, neboť do povědomí většiny veřejnosti se dostala až o tři roky později svou účastí v soutěži Miss České republiky, kde získala titul II. vicemiss. I když se většina Veroničiných obdivovatelů přiznala, že kdyby jim neprozradila, že jde o Agátu, tak by ji nepoznali, našli se i tací, kteří naopak upozorňovali, že Agáta je na fotce velmi podobná své dceři Mie.

Některé komentáře se stočily i na Michala Suchánka, ten některým Veroničiným fanouškům svým vzhledem připomínal jejího současného přítele, když byl mladší. Partnerem herečky hudebník Josef Holomáč, který se proslavil především jako zakládající člen a baskytarista skupiny Argema.

Zdroj: Instagram/veronikazilkovazilkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu