Veronika Kopřivová vzala malou dcerku poprvé k moři. Jak zvládla balení na první rodinnou dovolenou?

Jsou jí teprve tři měsíce, ale malá Ella už toho se svými rodiči procestovala poměrně hodně. Zatímco v uplynulých týdnech jí rodiče ukázali několik krásných míst v Čechách, nyní společně všichni tři vyrazili na první rodinnou dovolenou do zahraničí. Na svém instagramovém profilu Veronika Kopřivová zveřejnila hned několik detailů z jejich přípravy i pochybnosti, které v minulosti měla ohledně destinace, kam se vydali.

Zabalím v pátek, v sobotu, v neděli…

Vzhledem k tomu, že malá Ella je pohodové miminko a cestování zvládá bez jakýchkoli problémů, Veronika se společně s partnerem Miroslavem Dubovickým rozhodli, že po několika kratších výletech a dovolených v naší vlasti, vezmou Ellu i za hranice. Veronika pak v souvislosti s přípravami zveřejnila post, ve kterém se přiznala, že ji poněkud zaskočilo balení. Původně si totiž jako většina čerstvých maminek myslela, že na něj s miminkem bude mít, stejně jako na ostatní věci, konečně víc času a zabalí vše včas a v klidu. Snímek, na kterém je zachycena u poloprázdného kufru obklopená hromadou věcí v pyžamu a mokrými vlasy, je tak nejlepším důkazem, že se zřejmě trochu mýlila. Balila vše na poslední chvíli a cestou pak tiše přemýšlela, co všechno ještě zapomněla.

Na potřetí všeho dobrého

Na svou první zahraniční rodinnou dovolenou vyrazili autem, což Veronika vtipně komentovala, že to mělo své výhody, neboť letadlo by jim možná uletělo dřív, než by dobalila. Cílem se stalo Chorvatsko. Veronika se ale přiznala, že ona sama měla ohledně této mnoha Čechy oblíbené a vyhledávané destinace poněkud předsudky. Předchozí dvě dovolené totiž nebyly podle jejích slov „ úplně její šálek kávy“. Přesto se ale rozhodla dát Chorvatsku ještě jednu šanci. Objevila totiž místo, které se jí pro Ellinu první dovolenou zdálo ideální. Vilový resort na samém břehu moře…

Zdroj: Instagram/verunkakoprivova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu