Veronika Kopřivová vyrazila s malou dcerkou na první dovolenou!

Jsou to necelé dva měsíce, co se modelka Veronika Kopřivová stala maminkou. Malá Ella přišla na svět o několik týdnů dříve, než rodiče předpokládali, a svým časným příchodem je v určitých věcech zastihla mírně nepřipravené. To ale nemělo nic do činění s tím, že se jak pro Veroniku, tak pro jejího partnera a novopečeného tatínka Miroslava Dubovického ihned stala středobodem jejich životů. Nyní šťastná rodina vyrazila na první společnou dovolenou.

„Indiánská“ dovolená

Veronika totiž na svém Instagramu zveřejnila krásný snímek zachycující rodinnou pohodu na první dovolené. Jak prozradila, vyrazili pouze na tři dny, které si ale náležitě užili. Jejich cílem se stala malebná příroda v Posázaví. Většinu času tak strávili především procházkami zdejší krásnou přírodou. Pro svou první dovolenou navíc zvolili i velmi netradiční formu ubytování v Teepee & Spa Pyskočely. Malá Ella tak se svými rodiči okusila netradiční spaní v teepee, které je známé především jako tradiční příbytek Indiánů. Jak Veronika prozradila, kromě spaní v moderně zařízeném indiánském ubytování využili i wellness možností resortu a neodolali ani místnímu grilování.

Pohoda při hraní karet

Fotografie, kterou modelka k příspěvku přidala, zachycuje spokojenou rodinu při hraní karet. Zatímco Veronika a Miroslav bojují o vítězství, malá Ella je sleduje, a jak Veronika v komentáři vtipně dodala, hlídá, jestli někdo z nich náhodou nepodvádí. Hraní karet s největší pravděpodobností patří k oblíbené hře Veroniky i Miroslava, neboť si jím krátili čas také v porodnici předtím, než se jejich milovaná holčička narodila. Až Ella trošku vyroste, budou společně určitě hrát všichni tři. Veronika prozradila, že se jednalo o první krátkou dovolenou, ale vzhledem k tomu, že ji Ella zvládla na jedničku, je dost možné, že za pár dní či týdnů vyrazí na další.

Zdroj: Instagram/verunkakoprivova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu