Veronika Kopřivová už je maminkou! Dcerka Ella se narodila o pár týdnů dříve

Řady čerstvých maminek rozšířila koncem minulého týdne po herečce Patricii Pagáčové také modelka Veronika Kopřivová. Nejenže o svém těhotenství obě informovaly v únoru ze stejného místa, pohádkového souostroví Maledivy, ale jejich dcery se narodily jen několik dní po sobě. Zatímco Patricie zvolila pro novorozenou dcerku jméno Bibiana, Veronika společně se svým partnerem Miroslavem Dubovickým vybrali jméno Ella.

Narození dcerky dva dny tajila

Modelka se sice o to, že nosí pod srdcem holčičku, se svými příznivci podělila již před několika měsíci, ale její narození světu oznámila s několikadenním zpožděním. Malá Ella se narodila ve čtvrtek 27. května v porodnici v Podolí. Oba rodiče ale radostnou novinku na svých instagramových profilech zveřejnili až o dva dny později. Chtěli si pravděpodobně první chvilky ve třech užít v soukromí a bez nutnosti odepisovat na množství gratulací, které se ihned u příspěvků objevily. Veronika zveřejnila také první rodinnou fotku, na které je spící Ella mezi oběma šťastnými rodiči. Jak modelka napsala v komentáři, dcerce se zachtělo na svět o několik týdnů dříve, a pro rodiče tak byl její příchod trošku nečekaný. Stejný snímek zveřejnil i pyšný tatínek, který navíc v komentáři vyslovil Veronice obdiv pro její statečnost.

Jsme rodina

Miroslav Dubovický se stejně jako Veronika živí modelingem, a poznali se tak při jednom společném pracovním projektu. Pár začali tvořit přibližně před dvěma lety, před Miroslavem byla Veronika několik let přítelkyní hokejisty Jaromíra Jágra. Jak se svěřili v jednom z rozhovorů, miminko bylo plánované a Veronice se podařilo otěhotnět téměř napoprvé. Během celého těhotenství zůstala Veronika velmi aktivní, i co se cestování týče, a své fanoušky pak před několika týdny potěšila také nádhernými těhotenskými fotografiemi, které společně s partnerem nafotili. Brzy jistě nafotí nějaké další krásné snímky už s novorozenou dcerkou.

Zdroj: Instagram/verunkakoprivova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu