Veronika Kopřivová s partnerem a malou dcerkou odletěli za velkou louži. Neuvěříte, jak sladění všichni tři cestovali

Za několik týdnů sice oslaví teprve své první narozeniny, ale malá Ella už toho se svými rodiči procestovala opravdu hodně. V prvních měsících svého života viděla nejen některá krásná místa naší vlasti, ale poznala i mnohé zahraniční destinace. V únoru byla například v Itálii, kde se její rodiče 22. 2. 2022 zasnoubili. Teď už je podruhé ve svém životě v Americe.

První narozeniny budou „americké“

Poprvé vzala Veronika dcerku do Spojených států už v listopadu loňského roku. Stejně jako tehdy, i tentokrát zvládla podle slov pyšné maminky malá Ella mnohahodinový let lépe než rodiče. Svou dovolenou začala rodina v Los Angeles, jaká další místa chtějí navštívit, Veronika zatím neprozradila. Fanoušci se to ale jistě brzy dozvědí z jejích příspěvků.

Jedna věc je ale jasná už teď, vzhledem k tomu, že v jednom z posledních postů se modelka svěřila, že je čeká ještě pět týdnů cestování, malá Ella sfoukne svou první svíčku na narozeninovém dortu v Americe. Uvidíme, jakou oslavu jí rodiče přichystají.

S čím si Ella nejradši hraje?

Společně s oznámením „velké cesty“ Veronika zveřejnila i několik roztomilých fotek celé rodiny z letiště i letadla. Hned na první fotografii se na nás malá Ella roztomile usmívá a je vidět nejen to, že má svůj vlastní cestovní pas, ale také to, že všichni tři se na dlouhou cestu vydali stejně oblečení. Jak malá Ella, tak Veronika s partnerem Miroslavem Dubovickým totiž mají na sobě teplákovou soupravu lososové barvy.

Z dalších snímků vidíme, že rodiče vzali s sebou pro dcerku nejen kočárek, ale i autosedačku, nebo že Ella část cesty prospala v maminčině náručí. Na předposledním snímku je pak šťastná Ella zachycena se svou nejoblíbenější „hračkou“ –  krejčovským metrem. Možná to je předzvěst toho, že se vydá ve stopách svých rodičů do světa modelingu. A už teď ví, že každý centimetr se počítá.

Zdroj: Instagram/verunkakoprivova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu