Veronika Kopřivová (29) je těhotná! Krásná modelka to oznámila během své dovolené na Maledivách

Je to jen pár hodin, co z dovolené na Maledivách oznámila své těhotenství herečka Patricie Pagáčová a dnes ze stejného místa radostnou novinku do světa poslala i modelka a bývalá přítelkyně hokejistky Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová. Zdá se, že tento dovolenkový ráj je pro nastávající maminky velmi oblíbeným místem.

Budeme rodina

Již několik dní Veronika na svůj instagramový profil umisťuje nádherné fotografie z místních pláží a i když na některých fotkách pózuje v plavkách, nikoho až do teď nenapadlo, že by modelka mohla být v požehnaném stavu. Dnešní příspěvek tak všem trochu vyrazil dech. Modelka v komentáři ke snímku, na kterém je zachycená z profilu společně se svým přítelem a budoucím tatínkem Miroslavem Dubovickým, napsala, že je již ve dvacátém prvním týdnu a na svou novou životní roli se již velmi těší. Zároveň zamilovaně dodala, že si je zcela jistá, že její partner bude ten nejlepší táta pod sluncem. Na Instagramu se samozřejmě u příspěvku ihned začaly množit gratulace, nejen od Veroničiných fanoušků, ale také kamarádů a známých osobností. Páru tak již blahopřály například zpěvačky Olga Lounová a Monika Bagárová, která se sama v loňském roce stala maminkou, či modelky Nikol Švantnerová a Karolína Kokešová.

Hokejistu nahradil model a kickboxer

Veronika a Miroslav tvoří pár přibližně dva roky a kromě lásky je spojuje i práce, neboť Miroslav se rovněž živí jako model. Ostatně právě díky společné práci se také seznámili. K Miroslavovým koníčkům patří rovněž sport, zejména různá bojová umění. Před Miroslavem byla finalistka soutěže Česká Miss 2012 čtyři roky přítelkyní Jaromíra Jágra. Rozchod ostře sledovaný pár oficiálně oznámil v létě roku 2019, ale oba zároveň uvedli, že jejich cesty se rozešly již před několika měsíci. To vše je ale již minulost, Veroniku teď čeká nová životní etapa.

Zdroj: Instagram/verunkakoprivova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu