Veronika Khek Kubařová poprvé jako moderátorka

Až do minulé soboty znala většina lidí Veroniku Khek Kubařovou pouze jako talentovanou herečku či případně jako vítězku minulé řady soutěže Stardance…když hvězdy tančí. Kromě talentu hereckého a tanečního je ale Veronika, jak se zdá, obdařena i talentem moderátorským, což prokázala během letošního benefičního koncertu Světlo pro Světlušku.

„Jízda v Pražské křižovatce“

Podzimní koncert Světlo pro světlušku je jednou z každoročních úspěšných akcí projektu Světluška a zároveň též jakýmsi vyvrcholením sbírky pro Světlušku a malým poděkováním všem, kteří se na projektu, který se dlouhodobě zaměřuje na pomoc těžce zrakově postiženým lidem, podílejí. Oblíbenou součástí koncertu jsou každý rok především duety nevidomých či slabozrakých zpěváků a hudebníků se známými osobnostmi z české hudební scény. Letošního ročníku se zúčastnila například Ewa Farna, Marek Ztracený, Ondřej Ruml, David Kraus či skupina Čechomor. Večerem diváky provázela Veronika Khek Kubařová společně s youtuberem Karlem Kovářem alias Kovym.

Zrodila se nová moderátorská dvojice?

Sympatická dvojice provázela celým večerem s takovou lehkostí, humorem i elegancí, že se tak dá jen stěží uvěřit tomu, že pro Veroniku se jednalo o její moderátorskou premiéru. Mimochodem s Kovym Veronika nespolupracovala poprvé, i on byl totiž před dvěma lety jedním z účastníků desáté řady StarDance, kde dotančil až do semifinále. Kouzlo nádherně stráveného večera nakonec ještě jako třešnička na dortu ozdobila i rekordní částka, kterou se během večera pomocí dárcovských sms, telefonátů do call centra a dalších příspěvků podařilo vybrat. Kromě živých vystoupení mohli diváci zhlédnout i reportáže z cyklu „Den spolu“, kdy známé osobnosti tráví den s jedním nevidomým a společně zakouší nejrůznější pohybové aktivity. Většinu z nich přitom laická veřejnost ani nepředpokládá, že by nevidomí mohli provozovat.

Zdroj: Instagram/kovy_gameballcz, svetluska.rozhlas.cz

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu