Veronika Kašáková ukázala své druhé svatební šaty! O jejich originální výzdobu se postaral její manžel

Před dvěma týdny se modelka Veronika Kašáková svým příznivcům na sociálních sítích svěřila, že se z ní stala vdaná paní. Po devítiletém vztahu si vzala svého přítele Milana Sovadinu, se kterým má též rok a půl starého synka Matyáše. Již tehdy se mnoho jejích obdivovatelek rozplývalo nad jejími krásnými svatebními šaty. To ale ještě netušily, co přijde později. Nyní totiž Veronika Sovadina Kašáková odtajnila své druhé svatební šaty s velmi osobním a dojemným příběhem.

Šaty, po kterých touží každá nevěsta

Na svém instagramovém profilu modelka zveřejnila několik nových svatebních fotografií a nešlo si nevšimnout, že šaty, které má Veronika na sobě, jsou jiné než ty, které sdílela v předchozích příspěvcích. Zatímco na svatební obřad zvolila dlouhé bílé šaty se spadlými rameny, které dokonale obepínaly její útlou postavu, na nových černobílých snímcích měla dlouhé bílé šaty s bohatou sukní a výrazným páskem.

V komentáři se pak Veronika svým fanouškům svěřila i s velmi osobním příběhem těchto šatů. Jednalo se o její druhé šaty na svatbu, které byly vyšité těmi nejkrásnějšími zprávami, které jí její manžel během devíti společných let napsal. Z příspěvku je navíc patrné, že o této „výzdobě“ neměla nevěsta předem ani tušení, a bylo to pro ni tak velké překvapení. Nadšené reakce jejích fanoušků na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat.

Nelehký životní příběh

Veronika na sebe poprvé upozornila před osmi lety svou účastí v soutěži Miss České republiky 2014. I když nevyhrála, do povědomí veřejnosti se dostala svou nelehkou životní situací, neboť od čtyř let vyrůstala v dětském domově. O svých zkušenostech později napsala knihu s názvem Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola, založila též nadační fond na podporu dětí žijících v dětských domovech.

S další komplikovanou situací se musela Veronika vyrovnat krátce po narození svého syna Matyáše, kterému byla diagnostikována dědičná metabolická porucha známá pod odborným názvem fenylketonurie. Osoby trpící touto nemocí nejsou schopny štěpit jednu z aminokyselin, které se vyskytují v běžné stravě, a nemohou proto konzumovat téměř žádné bílkoviny.

Zdroj: Instagram/veronikakasakova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu