Veronika Arichteva s manželem rozšířili řady celebrit, které se rozhodly rekonstruovat historické nemovitosti

Kdo by si myslel, že se herečka Veronika Arichteva poté, co se její kamarádky Nikol Štíbrová a Martina Pártlová staly maminkami, bude také věnovat především svému malému synkovi, nemá tak úplně pravdu. Zatímco v loňském roce v době první vlny koronaviru a lockdownu se Veronika s manželem režisérem Biserem Arichtevem pustili do rekonstrukce jejich bytu v Praze, teď se odhodlali ke kroku ještě většímu.

Dům, kterému nešlo odolat

Manželé před nedávnem koupili krásný historický dům z konce devatenáctého století a rozhodli se ho zrekonstruovat. Zamilovali se totiž do jeho krásné atmosféry a spousty světla, které dovnitř proniká přes množství oken. Nyní Veronika na svém instagramovém profilu zveřejnila první rodinný snímek, v jehož pozadí je dům vidět. Ke snímku poté napsala vtipný komentář ve stylu, že už chybí jen nová okna, dveře, fasáda, střecha, půdní vestavba, podlahy, topení, voda, elektřina a vázička na stůl a bude hotovo. K významnému životnímu kroku hned dvojici gratulovala spousta fanoušků, kteří zároveň vyjadřovali svůj obdiv jejich odvaze a statečnosti. Vzhledem k tomu, že dvojice je známá tím, že se vždy do všeho pouští s velkým odhodláním, s prvními úspěchy se Veronika svým fanouškům jistě pochlubí již brzy.

České celebrity a historické stavby

Mimochodem Veronika s manželem zdaleka nejsou prvními a jedinými z české umělecké scény, kteří propadli kouzlu a klidu starých nemovitostí. Před nedávnem se do rekonstrukce historického domu pocházejícího dokonce z konce šestnáctého století pustila například herečka Andrea Růžičková s manželem hudebníkem Mikolášem Růžičkou. Rovněž herec Karel Roden již několik opravuje zámek Skrýšov ve středních Čechách. Podobně též herec Matěj Stropnický se svým partnerem Danielem Krejčíkem již nějaký čas rekonstruují zámek nacházející se v Osečanech na Příbramsku.

Zdroj: Instagram/veronikaarichtev

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu