Veronika Arichteva rekapitulovala svůj první rok v roli mámy. Co a proč slavila?

Minulý týden oslavil malý syn herečky Veroniky Arichtevy Luka své první narozeniny. Veronika originálně uspořádala oslavu nejen pro něj, ale také pro sebe, na první rok ve zcela nové roli – mámy. Pokud vás to jako mámu ještě nikdy nenapadlo, po přečtení Veroničina příspěvku na Instagramu možná změníte názor, a příští narozeniny vašich dětí tak budou i vaše.

Dvojitá oslava

Při plánování Lukovy oslavy si Veronika uvědomila, že vzhledem k loňské epidemii koronaviru vlastně pořádně neoslavili a nezapili ani jeho narození. Rozhodla se tedy, že v rámci prvních narozenin to vše s rodinou i kamarády doženou. Což se podle Veroničina komentáře povedlo. Příspěvek Veronika doplnila sérií fotografií z Lukovy oslavy. Následně se herečka v komentáři rozpovídala o tom, že vlastně slavili dvoje narozeniny. Nejen Lukovy první, ale i její první v nové roli mámy. Nad svým prvním rokem se pak vtipně, ale zároveň i trochu vážně zamyslela.

Oslava mateřství

Přiznala, že na jednu stranu je být máma samozřejmě to nejkrásnější na světě, ale na druhou stranu je to občas dost náročné. Občas jí také trochu chybí ta „stará Veronika“, která mohla kdykoli a kamkoli jít. Například jako den po Lukových narozeninách, kdy se přistihla, že brečí ve vaně a hlavním důvodem je to, že nemohla jít na večírek s kamarády, kam se těšila. Luka byl nastydlý, a tak ho nechtěla nechávat samotného.  Prostě být mámou není vždycky jen jednoduché a občas na člověka dolehnou určité myšlenky či vzpomínky. Proto je podle Veroniky důležité nezapomínat jako máma občas i na sebe a slavit to, že jako mámy vlastně všechno tak dobře zvládáme. Hodně Veroničiných fanynek je samo maminkami a s jejím komentářem naprosto souhlasily. Některé z nich Veroničina slova doplnily o to, že být matkou znamená vlastně být hrdinkou, na což je třeba být pyšné.

Zdroj: Instagram/veronikaarichtev

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu