Vendula Pizingerová vozí malého synka sněhem v neobvyklém kočárku!

Vendula Pizingerová toho za svůj život prožila již opravdu hodně, a zdaleka ne pouze v pozitivním slova smyslu. Zdá se ale, že poslední dobou je její život zaslouženě zalitý sluncem. Poté, co se vloni na podzim stala maminkou malého Pepíčka, si užívá každého dne ještě víc. Dokladem její radosti a štěstí jsou i příspěvky, které Vendula zveřejňuje na svých sociálních sítích. Poslední z nich zachycuje šťastnou rodinku při zimní procházce.

Sáňky samochodky

Snímek ukazuje, že Vendula s manželem Josefem se na procházku zimní přírodou skvěle vybavili. S kočárkem by se jim ve sněhu špatně jezdilo, a tak pro malého Josífka sestrojili jakýsi speciální „bobokočátek“. V příspěvku své příznivce Vendula ujistila, že nemusí mít strach, že by synek trpěl zimou, neboť ho chránily dvě molitanové podložky a teplý fusak.

Nelehký životní osud

Do světa českého showbusinessu Vendula vstoupila již před více než dvaceti pěti lety díky svému sňatku s hudebním skladatelem Karlem Svobodou. Rodinné štěstí bylo ale poměrně záhy přerušeno smrtí jejich čtyřleté dcerky Kláry, která podlehla zákeřné leukemii. Životní tragédie samozřejmě Vendulu velmi zasáhla, ona se ale rozhodla nevzdat se a svou energii věnovat pomoci podobně nemocným dětem. Založila proto úspěšnou nadaci Kapka naděje, která dodnes pomáhá mnoha dětským pacientům.

Obdivuhodná vnitřní síla

Když už se začalo zdát, že se na Vendulu opět usmálo štěstí v podobě narození syna Jakuba, osud opět zasáhl. Když byl Jakubovi pouhý rok, spáchal Karel Svoboda na zahradě jejich domu sebevraždu. Vendula zůstala na všechno sama, mnoho žen by se v podobné situaci možná zhroutilo. Ona ale dokázala žít dál. Svou pozornost upřela na práci pro nadaci a samozřejmě na péči o malého syna. Po krátkém manželství s podnikatelem Patrikem Aušem si před šesti lety vzala o šestnáct let mladšího Josefa Pizingera. Od té doby jen kvete.

Zdroj: Instagram/vendulapizingerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu