Vendula Pizingerová mimoděk pořídila nádherné fotky syna Pepíčka s jeho sestřičkou Klárkou!

Malý syn Venduly Pizingerové roste jako z vody. Za necelé dva měsíce oslaví své první narozeniny a jak je vidět z některých posledních fotografií, už zvládá i první samostatné krůčky. Kromě toho každý den objevuje nejrůznější místa jejich domu, z čehož má jeho milující maminka radost i obavy zároveň.

Kam se schová příště?

Pepíček je skvělým příkladem, že zvědavost a fantazie malých dětí nezná mezí. Důkazem je série fotografií, které Vendula pořídila u nich doma. Malý synek je na nich zachycen, jak s radostí objevuje malý stolek v jedné z místností. Jedná se o starožitný dřevěný vyšší stolek, který má ve spodní části malou poličku. Ta slouží Pepíčkovi jako skvělý stupínek, který mi umožňuje se pod stolečkem postavit. Může tak velmi jednoduše s rodiči hrát například na schovávanou. Na jiném snímku je z téže poličky skvělé sedátko. Ze všech fotek pak vyzařuje čistá dětská radost z objevování světa.

Pro nás obyčejné věci, pro děti poklady k objevování

Fotografie šťastného Pepíčka Vendula vtipně komentovala slovy „Chci holobyt“. Své přání následně vysvětlila s tím, že se nejedná o pozvánku pro zloděje, ale synek je zrovna v období, kdy mu většina věcí u nich doma připadá neuvěřitelně zajímavých pro hraní. Což ale na druhou stranu obnáší velkou bdělost okolí. Snímky se hned setkaly se slovy pochopení u mnoha Venduliných obdivovatelek.

Sourozenci

Mnohé z nich si navíc všimly toho, že se jí mimoděk podařilo pořídit svým způsobem velmi dojemné snímky. Na stole, pod kterým si Pepíček hraje, je totiž vystavena malá fotografie Venduliny dcerky Klárky. Ta bohužel v roce 2000 ve věku čtyř let zemřela na leukemii. Vendula poté následně založila nadační fond Kapka naděje, který se zaměřuje zejména na pomoc podobně nemocným dětem. Z manželství s hudebním skladatelem Karlem Svobodou se poté v roce 2005 narodil i syn Jakub.

Zdroj: Instagram/ vendulapizingerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu