Vendula Pizingerová dostala od svého manžela k výročí velmi romantický dárek

Je to jen několik týdnů, co se Vendula Pizingerová se svým manželem Josefem a malým synkem Pepíčkem vrátili ze své první společné dovolené v zahraničí. Nyní Vendula s Josefem vyrazili na výlet sami. Jednalo se totiž o dárek, který pro ni manžel přichystal k jejich výročí. O nevšední zážitek, který byl jeho součástí, se Vendula podělila se svými příznivci na Instagramu. Jak je vidět, lásky a romantiky je v jejich vztahu i po letech stále na rozdávání. Oba jen září štěstím.

Parním vlakem za zážitkem

Josef Pizinger svou milovanou ženu překvapil výletem ve dvou do jižních Čech. Jak se Vendula svěřila v komentáři k příspěvku, jednalo se o dárek k výročí začátku jejich vztahu. Ze zveřejněných fotografií je pak jasné, jakým nevšedním zážitkem Josef Vendulu překvapil – jízdou v historickém vlaku taženém parní lokomotivou po unikátní jindřichohradecké úzkokolejce. Ta funguje již téměř sto dvacet pět let. Trať vede malebnou jihočeskou krajinou a Vendula prozradila, že ji tak celý výlet velmi připomněl dětství a krásnou dobu letních prázdnin.

Další výročí je tady co nevidět

Na jedné z fotografií je dvojice zachycena, jak se jen stěží vejde na dvojsedadlo, což Vendula s humorem komentovala, že v minulosti byli Češi pravděpodobně menšího vzrůstu. Z příspěvku je patrné, že si manželé po delší době den pouze spolu velmi užili. Kdo v té době hlídal malého Josífka, Vendula neprozradila. Komentář ale ukončila slovy, že zanedlouho je čeká výročí sňatku. Své ano si řekli před šesti lety, na začátku září roku 2015 na tajné svatbě, která proběhla na zahradě jejich domu v Říčanech. Josef se ženil poprvé, pro Vendulu se jednalo o třetí sňatek, v minulosti byla vdaná za hudebního skladatele Karla Svobodu a poté za podnikatele Patrika Auše. Uvidíme, jaké překvapení pro ni Josef či ona pro něj přichystá na toto výročí.

Zdrpj: Instagram/vendulapizingerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu