Ve třech letech nevyjde z domu bez kabelky! Bude z malé dcerky Agáty Hanychové modelka?

Agáta Hanychová patří k těm celebritám, které se svými fanoušky na instagramovém profilu pravidelně sdílí velké množství informací ze svého soukromí. Velmi často se tak na fotografiích a videích objevují také její děti, především tříletá dcerka Mia. Nejinak tomu je i v posledním příspěvku, kde už Mia svou slavnou maminku ani nepotřebuje.

Bez kabelky ani krok

Modelka a moderátorka totiž zveřejnila sérii několika fotografií, na kterých je zachycena pouze Mia. V různých situacích, v různých prostředích i ročních obdobích. Jedno mají ale všechny fotografie společné. Mia na nich ve své ručce vždy drží kabelku. Někdy dokonce dvě a ve všech případech jinou. Zdá se tedy, že Mia pravděpodobně po Agátě zdědila určité geny pro módu a styl. Jak maminka prozradila, malá parádnice bez kabelky neudělá ani krok. Bere si ji tak s sebou, i když si jdou hrát na hřiště či jedou na kole. Ve svém příspěvku Agáta rovněž vtipně napsala, že pokud by někdo náhodou potřeboval udělat reklamu na kabelky, Mia by se jí jistě velmi ráda zhostila. Kdo ví, možná už brzy Mia získá svou první zakázku na reklamní spolupráci. Zkušenosti s pózováním před objektivem či kamerou má bohaté, často totiž předvádí nejrůznější oblečení společně se svou maminkou.

Aktivní holčička

Otcem tříleté Mii je Agátin dnes už bývalý manžel,  herec a moderátor Jakub Prachař. Po rozvodu mají s Agátou Miu ve střídavé péči. Není se proto čemu divit, že si společný čas s dcerkou Agáta snaží co nejvíce užívat. Kromě mnoha společných fotografií, které na Agátině Instagramu najdeme, je Mia také hvězdou několika videí. K těm s největším počtem zhlédnutí patří například video, na kterém společně tancují na písničku Miluju a maluju z pohádky Šíleně smutná princezna, nebo videa, na kterých společně cvičí. Kromě Mii má Agáta ještě desetiletého syna Kryšpína, jehož otcem je její bývalý partner Miroslav Dopita.

Zdroj: Instagram/agatahanychova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu