Valerie (51): Asi jsem prokletá, mám štěstí na chlapy se šílenými úchylkami

Před sedmi lety jsem se rozváděla po dvacetiletém manželství. Vůbec jsem netušila, co si počnu a jakým směrem se bude dál můj život ubírat. Sice jsem už pět let babičkou, ale svého vnoučka vídám málo, protože mladí žijí daleko.

Kamarádka mi tak poradila, abych si založila profil na seznamce, a našla si tak nového muže. Poslechla jsem ji a nestačila jsem se divit, na koho tam člověk může narazit.

Nebudeš tu sedět a užírat se

První rok po rozvodu byl hodně těžký. Pak mi dcera oznámila, že budu babička – a zase jsem měla pro co žít. Jenže co čert nechtěl, mladí se rozhodli odstěhovat do většího města, a tak jsem se nemohla stát babičkou na plný úvazek. Propadala jsem se do depresí a bylo mi smutno.

Kamarádka mi tehdy ale velmi důrazně domluvila a zvedla mě ze židle, pomohla mi znovu žít a neužírat se. Poradila mi totiž seznamku, na které se ona seznámila se svým druhým manželem. Zaregistrovala jsem se a začala si psát s nejrůznějšími chlápky, s některými jen tak pro radost, s některými s vážným úmyslem.

Úchyl střídal úchyla

Bylo mi jasné, že přes chat si můžeme psát klidně básně, i když nemáme ponětí, co to poezie je. Nebyla jsem naivní a nepředstavovala jsem si, že pro mě přijede princ na bílém koni. To, co dorazilo na první schůzku, byl ale hodně blbý vtip. Muž jménem Josef mě vyzvedl na nádraží, jak bylo smluveno, a vzal mě do podniku, který připomínal závodní jídelnu.

Tak to bych možná ještě přežila, ale co mi u toho vyprávěl – to už byl vrchol. On to byl totiž vášnivý milovník stromů a povídal mi o tom, jak chodí do lesa onanovat, že by mě tam chtěl vzít a mít se mnou sex. Nechápala jsem, co tu dělám a proč mi tohle ten pán vypráví. Přirozeně jsem utekla ještě před dezertem

Druhý pokus

Celá zděšená jsem se do týdne oklepala a vyrazila jsem na další schůzku. Pro jistotu jsem se hned na začátku posilnila třemi skleničkami vína a pořádně jsem se zmastila, protože obvykle nepiju. Pán vypadal docela normálně, vzal mě do skutečné restaurace, a když jsem si uvědomila, že piju už čtvrtou skleničku vína, byla jsem u něj doma.

Bohužel jsem ale během milování zjistila, že jsem narazila na dalšího podivína, který si libuje v nechutných praktikách. Sice to nedělal se stromy, za to po mě žádal, abych ho počůrala a neostýchal se zeptat, zda už jsem byla na velké.

Nepřehlédněte: Petra (43): Manžel to přestal chtít. Stojí za tím nevěra? Jsem z toho zoufalá.

Už raději pletu a sleduji seriály

Po tomto zážitku jsem obvinila kamarádku, že mi dohodila seznamku pro úchyláky. To jsem jí sice křivdila, ale když mi třetí pán napsal, že by se chtěl se mnou pomilovat ale pouze v místnosti plném zrcadel, rozhodla jsem se, že raději zůstanu sama a naučím se plést. Dneska ve volném čase skutečně pletu a sleduji seriály.

A víte co? Je mi takhle vlastně dobře.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu