Valerie (23): Co bychom pro muže neudělaly! Já jsem se rozhodla, že začnu s přítelem chodit na ryby

Když jsem poznala svého přítele, byl to nesmělý mladý kluk, co moc nevyhledával sociální kontakty a nejraději utíkal na ryby. K mé nelibosti tam ale trávil více času, než se mnou. Chtěla jsem to změnit, já naopak miluji rušný život, ráda jsem mezi lidmi, když to jde. A představa, že bych měla čučet celý den do vody a čekat, až se pohne udice, mě doslova děsila. Ale co bych neudělala, jen abych mohla být s ním.

Vážně zamilovaná

Byla jsem do něj skutečně zamilovaná, imponovalo mi, že je jiný než kluci, se kterými jsem se potkala do té doby. On ale byl na můj vkus občas příliš chladný, zatímco já jsem do něj byla vážně bláznivě zamilovaná a chtěla jsem s ním trávit většinu volného času. On utíkal na ryby a byl tam klidně i celý víkend. Někdy tam byl úplně sám, jindy s kamarády – a já jsem seděla doma a přemýšlela, zda mě vůbec chce.

Musíš projevit zájem!

Samozřejmě jsem se svěřila kamarádkám a ty měly okamžitě jasno! Podle nich jsem měla projevit větší zájem o jeho zálibu, takže mi poradily, abych si pořídila maskáče a jela na ryby s ním. Nechtělo se mi, neviděla jsem na tom nic zábavného, na druhou stranu jsem ale uznala, že mají nejspíš pravdu, a tak jsem je poslechla.

Chtěla bych jet s tebou

Když jsem potom přítele požádala, aby mě vzal na ryby s sebou, byl překvapený, ale neměl s tím problém. Na místě jsem se nudila, čehož si všimnul, a tak se mě rozhodl zapojit. Nejprve mě chtěl poslat na žížaly, což jsem s díky velmi rychle odmítla a raději jsem ho poprosila, ať mě tedy naučí pracovat s prutem a lovit ty ryby! Když už jsem tu.

Hubou v blátě

S prutem jsem mávala zběsile jako s kouzelným proutkem, ale nakonec jsem nahodila. Pak přišla opět ta nudnější část, když se čekalo, zda se nějaká rybka chytne na háček. A ona se po třech nekonečných hodinách fakt chytla. No a já jsem si ji měla vylovit ven. Začalo další kolo mého rybího zápasu, moc mi to nešlo, nic se nenavíjelo, ale konečně jsem aspoň viděla přítele smát se od ucha k uchu. Ještě víc ho pobavilo, když jsem neudržela balanc a spadla do vody přímo do bahna na břehu rybníka.

Skončila jsem obličejem v blátě a ryba uplavala. S přítelem nás to ale opravdu sblížilo a historka nás dokonale baví dodnes.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu