Valentýnský snímek odhalil, že syn Lucas Lucii Borhyovou již brzy přeroste!

Instagramové profily českých i zahraničních celebrit se během včerejšího svátku svatého Valentýna plnily nejrůznějšími zamilovanými fotografiemi a videi. Příspěvek na svůj Instagram přidala i moderátorka Lucie Borhyová. Série fotek zachycuje Lucii společně se synem Lucasem a dcerkou Lindou a také s jejich malým čtyřnohým mazlíčkem na procházce v zasněžené přírodě.

Valentýn po celý rok

Na snímcích se všichni společně objímají a je vidět, jak moc se mají všichni rádi. Lucie na fotkách není v roli televizní hvězdy, ale obyčejné, normální mámy. Z fotek vyzařuje štěstí a radost. V komentáři k příspěvku moderátorka popřála krásného Valentýna také svým fanouškům a dodala, že ona sama ho má díky svým dětem každý den. Kromě toho si v příspěvku také trochu postěžovala, že se bez ohledu na věk se její děti stále občas perou o její pozornost a že se jí přes veškerou snahu nedaří vysvětlit, že je má oba dva stejně ráda. To některé fanynky následně komentovaly slovy, ať si moderátorka pozornost svých dětí co nejvíc užije, neboť z toho brzy vyrostou.

Kdo se skrývá za fotoaparátem?

Starší syn Lucas, jehož otcem je řecký podnikatel Nicolaos Papadakis, sice v prosinci oslavil teprve své dvanácté narozeniny, ale na fotkách je patrné, že roste jako z vody a svou slavnou maminku co nevidět přeroste. Šestiletou dcerku Lindu má Lucie se svým kolegou bývalým sportovním moderátorem Michalem Hrdličkou. Ten se po rozchodu s krásnou moderátorkou oženil s tenistkou Karolínou Plíškovou. Po nepříjemných zkušenostech si Lucie své soukromí již několik let poměrně přísně střeží a na veřejné akce chodí sama. Jejím partnerem je už ale několik let právník Michal Smečka, který je tak pravděpodobně i autorem valentýnských snímků, i když on sám na nich zachycen není. Důkazem toho, jak si moderátorka své soukromí hlídá, je i to, že v instagramových příspěvcích jsou její děti zachyceny vždy tak, aby jim nebylo vidět do obličeje.

Zdroj: Instagram/lucie_borhyova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu