Už v pěti letech má svůj osobitý styl. Bude jednou z malé dcery Jitky Boho módní ikona?

Jitka Boho se do povědomí veřejnosti dostala poprvé před jedenácti lety, když se ještě pod dívčím jménem Jitka Válková stala vítězkou soutěže Česká Miss 2010. Je dost možné, že se její dcera Rosalie jednou vydá podobným směrem. Po mamince totiž zdědila nejen krásnou tvářičku, ale také zálibu v módě. I přes svůj věk má totiž velmi osobitý a svébytný styl, kterým začíná být pomalu ale jistě pověstná.

Rockový styling na jedničku

Kromě modelky je Jitka i zpěvačkou, a tak je ráda, že teď v létě může po několikaměsíční koronavirové pauze zase vystupovat. Na poslední vystoupení s sebou vzala i Rosi, která se, jak je ze snímků na Jitčině Instagramu patrné, na akci pečlivě připravila. Vlastnoručně si pro tuto událost vyrobila originální tričko, které vyzdobila nejen nápisy a symboly v rockovém stylu, ale také řetízky, céčky a páskem. Tričko pak doplnila úzkými černými džínami, bledě modrou džínovou bundou, dozadu obrácenou kšiltovkou a především stylovými botami. Prostě pravá rockerka a rebelka v jednom.

Originální a svá

Jak si Jitka povzdechla v komentáři, do šatů a sukýnky dcerku prostě nedostane. Odmala má Rosi vlastní styl a nenechá si ho nikým rozmluvit. Roztomilá princeznička v růžových šatičkách z ní nikdy nebude. Ostatně podobná debata ohledně Rosi a jejího stylu se na sociálních sítích objevila už několikrát. Naposledy před několika týdny, když dcerka maminku po dlouhém naléhání uprosila, aby jí ostříhala vlasy nakrátko.

Jak ale i Jitka musela uznat, krátké vlásky a osobité oblečení jdou svým charakterem k Rosálce mnohem více. Ona je prostě taková, za což ji obdivují i mnohé Jitčiny fanynky a zároveň souhlasí s Jitkou v tom, že je důležité, aby děti byly šťastné a spokojené. Další v komentáři dodávají, že v odlišnosti je krása a kdoví, možná z ní jednou bude uznávaná módní návrhářka.

Zdroj: Instagram/jitkaboho

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu