Účesy, které vás zachrání, když zrovna nestíháte

Známe to všechny. Ráno přeslechneme budík, a pak začíná zoufalý závod s časem. Pokud se do práce potřebujeme dostat včas a už nám nezbývá dostatek prostoru na úpravu vlasů, pomohou snadné a rychlé účesy, které jsou stylové.

Vysoce vyčesaný drdol

Drdol vyčesaný nahoře na hlavě si oblíbila i řada celebrit. Můžete ho nosit kamkoliv a vhodný je i do společnosti – a samozřejmě také do práce. Je velmi pohodlný a vytvořený jej máte do minutky. Můžete si drdol vyčesat a uhladit, aby netrčel ani jediný vlásek, nebo naopak můžete vsadit na ležérní styl a několik pramínků nechat trčet. Mimochodem tento drdol vás zachrání i v případě, že jste si vlasy nestihla umýt. Zakryje totiž i mastné vlasy. Aby držel co nejdéle, nakonec ho zafixujte lakem na vlasy a můžete vyrazit.

Na neposlušnou ofinku použijte sponku

Vlasy nechte rozpuštěné a dokonale je rozčešte. Na neposlušnou ofinu platí výrazná a ozdobná sponka, kterou připněte klidně vysoko nebo níže, pokud ofinu nemáte. Bohatě zdobené a barevné sponky se zase nosí a vytvoříte s nimi velmi zajímavý a neuvěřitelně snadný účes. Výhodou je také to, že díky sponkám vás vlasy na hlavě nebudou poletovat jako chmýří, a tak bude účes i velmi pohodlný.

Elegantní pěšinka

Vytvořit si pěšinku – pomocí tenkého hřebínku zvládnete také hravě do několika sekund. Pěšinku můžete vést do strany nebo si ji učesat uprostřed hlavy – což se aktuálně nejvíce nosí. Pěšinka vypadá hezky a elegantně a sluší nejvíce majitelkám kulatého a oválného obličeje. Účes nakonec pro jistotu zafixujte lakem.

foto: freepik

Když umíte plést

Copy si na sobě neumíme vždy dokonale uplést, což ale také nevadí. Vypadají krásně, i když nejsou úplně přesné – nebo když z nich občas nějaký pramínek vyčuhuje. I přesto musíte umět uplést alespoň základní cop, aby pro vás tento účes byl skutečnou rychlovkou.

Už se nikdy nemusíte děsit ranního shonu. S těmito účesy vás už nic nerozhází.

Autorský text

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT