Trable při domácím cvičení. Ty své přiznává i Jiří Langmajer

Posilovny jsou zavřené, venku mrzne, padá sníh a jediná možnost, jak se udržet v pohybu, je aktivní trénink doma. Ani celebrity nemají výjimku a musí řešit ztížené podmínky. Své snahy v domácím prostředí odhaluje na sociální síti také Jiří Langmajer, který svým počínáním pobavil své fanoušky.

Těžké časy v koronavirové době

Jen málo celebrit nechává sledující na sociálních sítích nahlížet do svého skutečného soukromí, většinou jsou profily plné strojených fotek a videí. Když se ale k takovému kroku někdo z nich odhodlá, stojí to skutečně za to.

Oblíbený český herec Jiří Langmajer se rád udržuje ve formě. Teď mu ale nezbývá nic jiného, než cvičit doma, a to přes všechny nástrahy, které ho zde mohou čekat. Zatímco někteří na sociálních sítích sdílejí videa, kde je od tréninku ruší ratolesti nebo partner, Jiří Langmajer baví diváky svou fenkou Maybe.

Čas na cvičení nebo na hraní?

Zatímco si Jiří na videu ve sportovním oděvu dopřává strečink na protažení, jeho pejsek bere vše jako zábavu, okusuje ho, skáče po něm a domnívá se, že teď je ten pravý čas na zábavu. Oblíbený český herec tím jen dokazuje, že si s cvičením doma nemusíte dělat hlavu, protože každý zažívá s dětmi, partnery i domácími mazlíčky ty stejné těžkosti.

Chvilka na pobavení

To potvrzují také diváci, kteří v komentářích nešetří úsměvnými smajlíky a dodávávají, že zažívají denně to samé. Je příjemné vidět, že i slavné celebrity, které skoro denně vídáme na televizních obrazovkách, jsou také jen lidé a v době přísných opatření, kdy člověk většinu času tráví doma, nás všechny trápí ty stejné starosti.

Zároveň je milé, že si herec dokáže v tak těžkém období sám ze sebe udělat legraci a ještě ji sdílet se všemi, kteří jeho tvorbu na sociálních sítích podporují.

Autor: Tereza Hotovcová
zavřít reklamu