Toužíte mít s partnerem tetování, které vás spojí navždy? Přečtěte si nejprve pár našich rad

Pokud partnera milujete nadevše a on vás, není nic krásnějšího. Chcete vaši lásku vykřičet do celého světa a možná si pohráváte s myšlenkou společného tetování. Je to krásné, navždy vás to spojí, ale také doufejte, že se nikdy nerozejdete, protože následné odstranění laserem bývá velmi bolestivé a také finančně drahé.

Dobře si to rozmyslete

Existuje mnoho různých motivů, které si páry mohou vybrat, aby ukázaly světu, jak moc se milují. Každý takový zásah do těla si však pořádně rozmyslete. Zde není opravdu dobrým řešením dělat něco unáhleně. Jste si opravdu jistá, že s tímto partnerem chcete být až do konce života? A také váš partner s vámi? Přemýšlejte také nad umístěním tetování a motivem, aby se vám to líbilo ještě také za deset let.

Vyberte si společný motiv

Pokud jste se napevno rozhodla, že své tělo a tělo partnera opravdu chcete potetovat, vybírejte motiv, který se bude líbit oběma. Nemusíte si na ruce psát navzájem vaše jména. Místo toho můžete použít symbol, který vás spojuje nebo třeba jeden obrázek rozdělit napůl na vaše těla. Když potom přiložíte například potetované ruce s partnerem k sobě, bude to tvořit celek. V takovém případě nemusíte odstraňovat tetování ani po rozchodu.

Pár rad, než se necháte potetovat

Pokud jste se nikdy nenechala tetovat, odložte to až na zimní měsíce, protože nové tetování musíte chránit několik dní před sluncem. Dopředu si kupte vazelínu nebo jiný dobře promašťující krém. Pokud váš tatér nepoužívá při tetování krémy, které snižují citlivost pokožky, může vás tento proces bolet, ale nebojte, dá se to vydržet. Samozřejmě na těle jsou místa, která jsou citlivější než ty ostatní, ale to určitě víte.

Adriana (37): Skrytý rys mého přítele by odradil i mrtvého.

Tetování je krásná věc, ale trvalého rázu a opravdu do toho jděte s velkým rozmyslem, ať jednoho dne zbytečně nelitujete. Láska se dá vyjádřit také jinými způsoby.

Autor: Lenka Svobodová
Tagy:
zavřít reklamu