Tipy na vášnivý sex

A je to tady! Pomyšlení na milování už vás nevzrušuje tak jako dřív. Snížení chuti na sex je velmi častým problémem, který mohou způsobit značně rozdílné vlivy – od užívání určitých léků po psychické rozlady a nemoci či je důvodem prostá přepracovanost nebo stres v práci.

Je nejvyšší čas zase se trochu rozdovádět!

Zůstaňte nazí

Naplánujte příští víkend pouze se svým přítelem či manželem a zůstaňte doma! (Pro děti je nutné zajistit hlídání.) setrvejte doma a udělte si zákaz jakéhokoli oblečení. Ano, celý den – nebo i oba dny, zkrátka buďte ve své největší přirozenosti. Vařte nazí, jezte nazí, mazlete se nazí a my vám ručíme za to, že nazí se dostanete i častěji do postele a celou věc častěji dotáhnete do úspěšného konce.

Znovu poprvé 

A teď upřímně. Kdy jste se naposledy pro něj, výhradně pro něj, opravdu krásně upravila? Teď můžete zkusit obléct si šaty, které jste měla na vašem prvním rande (či spíše na rande, které se vám oběma hluboce vrylo do paměti), použijte i stejný parfém. Už během oblékání bude podvědomí pracovat na plné obrátky, vy pocítíte vzrušující mrazení po celém těle a budete se cítit sexy, i když asi s lehkou trémou… zkrátka jako tehdy.

Skryté tajemství

Hlavně u spodního prádla platí zásada, že méně je někdy více. Jestliže například vyrazíte už z domova bez kalhotek… uhmm… než dojedete na místo schůzky, budete už pořádně nažhavená. A věřte, že takovéto tajemství ocení i váš partner!

Sexy překvapení

Rutina je tím nejspolehlivějším vrahem vášně. Abyste posílili či znovu zažehli plamen vášně, je třeba udělat radikální změnu. Co třeba nečekaná rychlovka před odchodem do práce? Nebo snad pubertální osahávání v kině či mnohem méně pubertální laškování pod stolem v restauraci? A co nabídka podzemních garáží či automobilu obecně? Věřte, že jakmile partnera začnete takhle mile překvapovat, podobná překvápka bude s nadšením vracet.

Věřím, že teď už jste dostatečně nažhavená a dáte to vašemu partnerovi dostatečně vědět!

 

Autor: Vlastimil V.
zavřít reklamu