Tipy na vánoční dárky pro budoucí babičky

Vánoce s jejich nezaměnitelným kouzlem se blíží stále více a my všichni se postupně pouštíme do jejich příprav. Hospodyně si už naplánovali, co budou letos péct a sepisují si nákupní seznam potřebných surovin. K Vánocům patří i dárky, kterými chceme udělat radost svým blízkým. Ještě je nemáte vybrané? Abychom vám s nákupy pomohli, připravili jsme pro vás tipy na vánoční dárky pro budoucí babičky.

Vybírejte podle zálib

Každý z nás se něčemu rád věnuje. Proto i pro budoucí babičky vyberte dárek podle jejich zálib. Výběr je o to jednodušší, pokud je i přes vyššímu věku stále aktivní. Rada chodí do přírody? Možná je už její nepromokavá bunda příliš ošoupání. Pokud libuje náročnější turistiku, využije také nepromokavý turistický batoh. Na zimní procházky si do něj může přibalit čaj v nové termosce. A na letní piknik na louce se jí určitě sejde pikniková deka.

Něco do zahrádky

Pro babičky, které mají vlastní zahrádku, je vhodným dárkem set nářadí nebo nová zahrádkářská zástěra. Do okrasné části zahrady můžete vybrat nové květináče nebo dekorace. Při zahradní studánce si tak může najít své místo například žabka a terasu může od letošních Vánoc zdobit závěsný lucerna.

Pro krásu pěstovanou v každém věku

I kyž se kosmetika jako dárek zdá být nepříliš originálním nápadem, není to tak. Pokud chcete darovat něco jedinečné, vhodný výběr udělá iz kosmetiky dárek, na který se tak rychle nezapomene. Stačí, když zvolíte kvalitu a jemnost rostlinných výtažků, které přinesou i starší pleti, vlasům či pokožce celého těla výjimečnou péči.

Kvalitní kosmetiku s rostlinnými výtažky nakoupíte v e-shopu Yves Rocher. Pro budoucí babičky zde naleznete regenerační masky na pleť i vlasy, vyživující i zpevňující pleťové krémy, balzámy na ruce a tělové balzámy i jedinečné parfémy. Aby váš dárek vypadal ještě hezčí, k dispozici jsou také dárkové sady. Každý dárek bude působit ještě originálnější, pokud k němu koupíte parfémovanou svíčku.

Náš tip: Obáváte se, že bude značková kosmetika přílišnou zátěží pro vaši peněženku? Pokud využijete Yves Rocher slevový kód, vůbec to tak nemusí být.

Pro nastávající babičky

Očekávání prvního vnoučete je časem, kdy si budoucí babička ráda zařídí pro miminko samostatný prostor. Vždyť jistě se už nemůže dočkat toho, kdy ho bude moci přivítat na prázdniny či návštěvu. Patří mezi ně i vaše máma? Pak ji jistě nadchnete dárkem, který jí v tom pomůže. Pro miminko může mít iu sebe doma přichystanou jeho vlastní deku nebo set na krmení.

Jistě bude chtít připravit i zdravé prostředí, a to zejména v případě, kdy bývá na rušné ulici či ve městě. Častým problémem ve městě jsou vyšší prašnost a smog. O čistotu vzduchu v domácnosti se postará čistička vzduchu, která filtruje vzduch v interiéru od prachu a alergenů. Čističky vzduchu prospívají lidem v každém věku, takže ji bude moci využívat kdykoliv.

Náš tip: Vše pro miminko a přípravu domácnosti na jeho příchod najdete v internetovém obchodě Feedo. Při nákupu vám pomůže i Feedo sleva, který vám ušetří část ceny za nákup.

Autor: Lenka Svobodová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu