Tipy na super jednoduché letní účesy: Budete za stylovou kočku

Letní období přeje hravosti a jednoduchým účesům, se kterými si nepotřebujeme lámat hlavu dlouhé hodiny. Máme pro vás 4 nejlepší účesy, které jsou letos in a se kterými zazáříte.

Dodejte si odvahu a dopřejte svým vlasům příjemný letní sestřih nebo se podívejte na ten nejlepší styling dlouhých vlasů, který se hodí na slavnostní příležitost i pro relaxační pobyt u vody.

Asymetrické mikádo působí dramaticky a vždy upraveně

Účes, který si sice vyzkoušíte letošní léto, ale ani po jeho skončení se nebudete chtít vzdát dokonale vymyšleného a rafinovaného střihu. Tento účes působí upraveně i v případě, že zrovna vylezete z vody nebo sundáte helmu z hlavy při zastávce na vašem cyklovýletu. Údržba? Umýt vlasy a vyznačit pěšinku na stranu. Toť vše, přátelé!

Mikádo je ideální pro svou nenáročnost i dokonale působivý vzhled. Tento trendy střih vynesla například Cameron Diaz, která v něm vypadá božsky! Pojďte do toho a uvidíte, že budete spokojená! Přejete si vypadat žensky, sebevědomě i upraveně? Zkuste asymetrické mikádo!

zdroj: pixabay.com

Bob vynikne v každém věku

Nemusíte být kráskou stříbrného plátna, abyste si zamilovala bob. Tento účes, který nemusíte nijak upravovat, můžete pro slavnostnější použití vyfénovat a lehce tužidlem přizvednout. Nic víc není potřeba! Bob sluší všem tvarům obličeje, a také dámám v každém věku. V poslední době jej nosí dcera známé modelky Cindy Crawford, Kaia Gerber, která se také dala na dráhu modelky. Účes si oblíbila i Sharon Stone nebo Kate Blanchet. Užijte si jeho letní svobodu!

zdroj: pixabay.com

Bochánek pro pohodu i slávu

Bochánek je skvělý způsob, jak působit upraveně i v létě, kdy teploty zrovna precizním účesům nepřejí. Rozverný bochánek použijte pro letní den, kdy jej můžete vynést do práce nebo pro procházku městem. Stačí si vlasy chytit jednou rukou blízko hlavy a druhou je točit stále dokola, až je nakonec zamotáte dokola kolem místa, kde jsou vlasy nejhustší. Účes upevníte gumičkou nebo pinetkami, a je hotovo.

zdroj: Image by Alicja from Pixabay

Bochánek je ale skvělý tip i pro letní oslavy, slavnostní příležitosti nebo jako účes na svatbu.

Budete potřebovat vlasovou drátěnku, kterou pořídíte v prodejnách s kadeřnickými potřebami, v drogérce, nebo za pár korun u trhovců.

Jak na účes?

  1. Aby vypadal dokonale a výborně se vám s vlasy pracovalo, nechejte si je jeden den neumyté.
  2. Poté si je vyčešte do hladka a utvořte cop.
  3. Ten protáhněte vlasovou drátěnkou v barvě vaší kštice.
  4. Vlasy rozprostřete okolo celé plochy vlasového pomocníka, a zbytky pramínků stočte dokola okolo bochánku.
  5. Upevněte účes pomocí několika pinetek v barvě vašich vlasů.
  6. Účes můžete přelakovat, vydrží vám celý den. Tradá, máte hotovo!

Hippie time

Co by to bylo za přehlídku letních účesů, kdyby v ní chyběl nějaký tip na pohodovou hippie vlasovou kreaci? Tento účes se hodí pro dlouhé i polodlouhé vlasy, potřebujete k němu pouze malou gumičku, klidně s květinovou aplikací. Oddělte od hlavy dva úzké pramínky ofiny, stočte je a na týlu hlavy je spojte gumičkou. Jednoduché, ale velmi působivé. K letnímu počasí a náladě se tento tip na vlasovou úpravu dokonale hodí. Účes se hodí na letní párty i pro pohodové odpoledne na koupališti. Už se těšíte, až si dopřejete trochu hippie pohody?

Přemýšlíte nad krátkými vlasy? Zjistěte, který účes se k vám bude hodit nejlépe.

Letní čas přímo přeje vlasové změně. Odhodlávali jste se již dlouho k experimentům? V létě je vše dovoleno! Nechte vyniknout svou osobitost a zkuste nový účes, se kterým budete působit sebevědomě, žensky a upraveně. A zároveň se před zrcadlem rozhodně nenadřete!

Už se nemůžete dočkat, až si budete vychutnávat nejkrásnější období v roce s novým účesem? Přejeme vám to nejpohodovější léto!

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT