Tereza Ramba, její maminka, babička a sestra v roli modelek. Jak se vám líbí její Šaty snů?

Pandemie koronaviru hereckým aktivitám příliš nepřeje, a tak se mnohé známé herečky začaly angažovat i v jiných oblastech. Překvapivě mnoho z nich se našlo v módním návrhářství. Své vlastní kolekce oblečení tak navrhuje například Bára Poláková, Ester Geislerová či trio 3 v 1 tvořené Veronikou Arichtevou, Nikol Štíbrovou a Martinou Pártlovou. Velmi úspěšnou je na poli módy rovněž Tereza Ramba.

Rodina na prvním místě

Herečka, která je nyní ještě pořád na mateřské dovolené již před nedávnem představila na svém instagramovém profilu vlastní kolekci pohodlných bavlněných triček a mikin. Nyní k nim přibyly tak zvané Šaty snů neboli kolekce letních šatů pro ženy všech věkových kategorií. Herečka navíc tyto šaty svým fanouškům představuje sama jako modelka společně se svou maminkou, babičkou a nevlastní sestrou. Jak se přiznala, chtěla totiž tyto šaty, které jsou její srdeční záležitostí, ukázat na ženách, které miluje, tedy na své rodině.

Ženský kruh

Původně tedy měla Tereza v plánu oslovit ještě více žen ze svého blízkého okolí, například maminku svého manžela či své nejlepší kamarádky. Bohužel vzhledem k nejrůznějším opatřením v souvislosti s koronavirem, ale musela počet „modelek“ zmenšit tak, aby mohla kampaň vůbec nafotit. Na jednu stranu jí to mrzelo, ale na druhou stranu se herečka svěřila, že vzhledem k tomu, že původně vybrala přibližně dvacet žen, si zároveň uvědomila, jak obrovské štěstí má, že má kolem sebe tolik blízkých lidí. Lépe řečeno blízkých žen. V době, kdy mezi ženami často převažuje pomlouvání a jakési soutěžení o to, kdo je lepší manželka a matka či úspěšnější v práci, je to opravdu dar. Jak je patrné z Terezina komentáře, své štěstí si v tomto směru zcela uvědomuje, a proto si ho i hýčká.

Minimalistické, ekologické a české

Šaty jsou navíc vyrobeny velmi šetrným a ekologických způsobem a díky jejich minimalistickému stylu se hodí na mnoho příležitostí. Na nákup, výlet, procházku či jen tak na doma.  I jejich barva a střih je přizpůsoben jejich poslání. Jak je vidět z mnohých komentářů, kolekce šatů snů sklidila u většiny Tereziných fanoušků velký obdiv.

Zdroj: Instagram/tereza.voriskova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu