Tereza Ramba je podruhé těhotná! Novinku světu oznámila velmi vtipně, vkusně a originálně!

Jste v očekávání a nevíte, jak to okolí nevšedně a nenápadně sdělit? Můžete se inspirovat způsobem, který pro oznámení svého druhého těhotenství zvolila herečka Tereza Ramba. Natočila s manželem Matyášem krátké video, ve kterém o těhotenství sice nepadne ani jedno slovo, nicméně všem je na první pohled vše jasné.

Bude to, nebo nebude vidět?

Herečku čeká příští týden slavnostní premiéra jejího nového filmu Deníček moderního fotra, ve kterém společně s Jiřím Mádlem hraje jednu z hlavních rolí. Pravděpodobně to je hlavním důvodem, proč se rozhodla, že je načase podělit se se svými příznivci o radostnou novinku. Neboť, jak je z pohledu na Terezino vystouplé těhotenské bříško patrné, utajit by se jí to stejně nepodařilo. Společně s manželem tak vytvořili vtipné video, na kterém je Tereza zachycena, jak prochází chodbou v dlouhých přiléhavých červených šatech. Manželovi, který ji natáčí, se ale „něco“ nezdá. Tak ji zavolá zpátky a na rovinu se jí zeptá: „Lásko, co je to za pupek?“ Na to Tereza se smíchem reaguje větou: „To nebude vidět, ne?“

Jak bude druhému potomku říkat?

Video Tereza doplnila jen krátkým všeříkajícím komentářem: „Láska je! Dneska už je to jedno. Dneska už je to dvě.“ Za několik měsíců se tak sympatická herečka stane podruhé maminkou a k prvorozenému Slunci, jak Tereza svému dítku láskyplně říká, aby ani téměř po dvou letech neprozradila, zda je to dcerka, nebo syn, tak přibude bratříček, nebo sestřička. Je tak pravděpodobné, že i pro druhého potoka jistě rodiče vymyslí originální „přezdívku“.

Oznámení druhého těhotenství je o to větším překvapením, že manželé většinou o svém soukromí příliš nemluví, například svatbu i narození prvního potomka se jim podařilo utajit. K radostné novince dvojici ihned gratulovalo mnoho fanoušků i Tereziných kolegů a kolegyň, například Jiří Mádl, Hana Vágnerová, Marta Jandová či Anna Geislerová.

Zdroj: Instagram/tereza.voriskova

Autor: Martina Šťastná
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu