Tereza Budková svým pozdravem z focení kolekce spodního prádla potěšila nejedno oko!

Jako modelka pracuje Tereza Budková převážně v zahraničí, především v Německu a Španělsku. V Čechách se její jméno v médiích objevuje zejména ve spojitosti s jejím přítelem, hokejistou Ondřejem Pavelcem. Své soukromí si ale oba poměrně úzkostlivě střeží, a tak i na jejich Instagramu byste společné snímky hledali marně. Tereza svůj instagramový profil využívá zejména k prezentaci své práce.

S němčinou se příliš nekamarádí

Příspěvky vicemiss České republiky pro rok 2009 jsou tak zaměřeny především na nejrůznější oblečení, kosmetiku a další produkty, které jsou s jejím jménem spojeny. V poslední době Tereza prostřednictvím několika postů svým fanouškům přiblížila focení kolekce spodního prádla v Německu. Modelce to na všech fotkách neskonale sluší, a tak není divu, že se u příspěvků neustále množí nejen kladné komentáře jejích obdivovatelů a obdivovatelek, ale také nejrůznější dotazy. Zajímavostí je, že jak se Tereza sama před nedávnem v jednom svém příspěvku svěřila, i když v Německu pracuje již řadu let, německy příliš neumí. Preferuje komunikaci v angličtině. Kromě spodního prádla Tereza fotí často také kolekce plavek či svatebních šatů.

Móda, rodina i literatura

Zatímco fotografie s partnerem byste na Terezině Instagramu hledali marně, čas od času se pochlubí fotkou se svou rodinou, například s maminkou či mladší sestrou Aničkou. Pravidelně se v příspěvcích objevuje také čtyřnohý miláček rodiny, fenka slovenského čuvače Eila. Při pohledu na maminku Martinu je hned jasné, po kom modelka podědila svou krásu. Příliš se neví, že Tereza má kromě módy blízko také k literatuře, a tak se v loňském roce stala jednou z tváří projektu s názvem Knihy trochu jinak, který je zaměřený na interpretaci obsahů nejznámějších děl české i světové literatury. Čeká-li tak někoho ve vašem okolí letos maturita, mohla by vám tato originální pomůcka v podobě krátkých videí velmi pomoci.

Zdroj: Instagram/terezabudkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu