Tereza Brodská ukázala velmi originální oznámení o svém narození

Tereza Brodská již mnoho let vypadá téměř stejně. Mnoho lidí tak velmi překvapilo, že před několika málo dny oslavila půlkulatiny se dvěma pětkami. Na svém instagramovém profilu sice známá herečka své jubileum nikterak nekomentovala, ale v den svých narozenin se se svými fanoušky podělila o opravdový skvost z rodinného archivu.

Místo fotky obrázek

V příspěvku totiž publikovala oznámení, které u příležitosti jejího narození nechali zhotovit její rodiče Jana Brejchová a Vlastimil Brodský. Zatímco v dnešní době většina známých tváří i „obyčejných lidí“ informuje o narození potomka pomocí fotografie z porodnice, kterou publikují na sociálních sítích, slavní herci zvolili mnohem originálnější způsob.

Nechali namalovat nevšední černobílou kresbu, na které je v proutěné kolébce malá holčička, která říká: „Jsem tady. Jmenuji se Terezka Brodská a máma Jana říká, že jsem se narodila letos sedmého května.“ Originalitu a výjimečnost oznámení podtrhuje rovněž to, že text je napsán nespisovně a foneticky, tedy tak, jak by se vyslovoval.

Kreativitu Tereziných rodičů oceňovali i hereččini příznivci, přičemž někteří jí pak své komentáře pro udržení nastaveného „tónu“ dokonce psali stejným způsobem, jakým bylo napsáno oznámení o jejím narození.

S narozeninami přišla i změna vlasů

Jen tři dny po svých narozeninách se pak herečka svým příznivcům pochlubila novým účesem, přesněji novou barvou vlasů. Po mnoho let byly Tereziným znamením tmavě hnědé vlasy. Nyní se ale rozhodla pro malou změnu a vlasy si nechala prosvětlit.

Nová image se u fanoušků setkala s velkým ohlasem. Všichni se shodovali na tom, že světlejší vlasy Terezu ještě více omladily a že jí velmi sluší. Někteří obdivovatelé též upozorňovali na skutečnost, že s novou barvou vlasů se Tereza ještě více podobá své mamince Janě Brejchové.

Zdroj: Instagram/brodskatereza

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu